Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Justine, een verhaal uit het gevang

Donderdag 27 januari 2022
Justine, een verhaal uit het gevang - Beringen
Op zaterdag 12 februari staat Fred Klee op het podium van het Casino in Beringen met de voorstelling Justine. Volgende week wordt er volop gerepeteerd in CC De Muze voor de première op 9 februari in Brugge. Voor de Paalse muzikant en voormalig clubeigenaar is deze theatervoorstelling het vervolg op Radio Cachot. In het boek en bijhorende theatershow vertelde hij over heel open over zijn eigen gevangenisleven. Nu brengt hij het straffe en emotionele verhaal van Justine, een verpleegster in de gevangenis. "Geen oude mensen verschonen, kindjes een pleister op de vinger plakken. Neen, zij geeft eerste hulp aan moordenaars, dieven en verkrachters. Aspirine bij hoofdpijn. Methadon voor de verslaafden en houvast voor de verdwaalden. Justine is de moeder van velen, het maakt haar kwetsbaar en geliefd. Ook zo voor Fred. Toen hij binnen ging was zij de eerste die hij leerde kennen. Door de jaren heen kregen ze een vertrouwensrelatie… maar zoals alles is dat ook tijdelijk en verlaat hij de gevangenis in 2007. Hij hoort niets meer van Justine tot hij 11 jaar later de krant openslaat".
Fred Klee en Jolijn Antonissen reconstrueren samen met de muzikanten, aan de hand van dit verhaal, de rol van de vrouwelijke hulpverlener en hoe ieder zich staande houdt in de gevangenis tussen de mannen wier vrijheid werd ontnomen en daarmee ook de moederliefde, affectie en lust. 'Justine' is het verhaal over alle de vrouwelijke hulpverleners, verpleegsters, cipiers, hulpverleners en administratie. Hoe zij een noodzakelijke rol vervullen in een gevangenis, maar daardoor ook erg kwetsbaar worden voor de vele hopeloze, verloren, verdwaalden of vertroebelde zielen die gevangenissen bevolken. Maar ook hoe je als hulpverlener geconfronteerd wordt met een machtspositie die een verantwoordelijkheid met zich meebrengt die bij momenten tegen het instinct ingaat. Meer info via deze link.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 12/11 Beringen - Vrouw (52) mishandelt moeder (76)
  • Wo 12/11 Parabel van de klimmaat
  • Wo 12/11 Beringen - Rob Gwosdz overleden
  • Wo 12/11 Beringen - Roger Poelmans overleden
  • Wo 12/11 Beringen - Bazz Normann en The Dye geven plankgas bij Durango

Kalender Beringen

Woensdag
12
November

G-voetbalwedstrijd

G-voetbalwedstrijdVandaag Woensdag 12/11 G-voetbalwedstrijd tussen D.Fufo-Beringen A - Waterloos-Voorshoven Vv B. De (…)
Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronMorgen Ludmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Overgordijnen 2 stereo boxen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Justine, een verhaal uit het gevang
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie