Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

KBM Beringen zet huurders in de bloemetjes

Zaterdag 18 maart 2017
KBM Beringen zet huurders in de bloemetjes - Beringen
De KBM Beringen is een sociale huisvestingsmaatschappij die in de regio West-Limburg meer dan 3565 sociale woningen verhuurt. Om een zicht te krijgen op de tevredenheid en de dienstverlening kregen vorig jaar 550 huurders en kandidaat-huurders een enquête van de KBM in de bus. De resultaten waren positief : 87 % van de huurders is tevreden tot zeer tevreden over hun sociale huurwoning. Ook over de dienstverlening zijn zowel huurders als kandidaat-huurders zeer tevreden. De bevraging leverde ook heel wat aandachtspunten op waaraan de KBM in de toekomst gaat werken.
"We zijn momenteel nog volop bezig met de uitwerking van de strategische planning voor de toekomst. We willen inzetten op een (nog) betere dienstverlening o.a. enerzijds digitalisering waar mogelijk om het voor onze klanten zo gemakkelijk mogelijk te maken maar anderzijds ook blijven rekening houden met de mensen die nog niet op de digitale snelweg zitten. De resultaten van de enquête leerde ons ook dat de mensen toch graag langskomen of telefonisch contact opnemen om bvb. herstellingen te melden. We hebben ook een achterstand opgelopen in sommige regies (bv. vernieuwing van keukens in de oudere woningen) en ook daar willen we versneld onze achterstand inlopen", vertelt directeur Erik Mannaerts.
Uit de mensen die de bevraging ingevuld terugstuurden werden afgelopen week 5 winnaars getrokken die een mooi pakket in ontvangst mochten nemen.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 19/01 96% bedrijven zijn micro-ondernemingen
  • Ma 19/01 Beringen - Yvon Remans overleden
  • Ma 19/01 Beringen - Start nieuw werkjaar Davidsfonds
  • Zo 18/01 Beringen - Miners Beringen - Hades Kiewit 102-82
  • Zo 18/01 Beringen - Nieuwjaarsreceptie Femma Koersel

Kalender Beringen

Maandag
19
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
19
Januari

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
19
Januari

ELAN Filmavonden: 'La Grazia'

ELAN Filmavonden: 'La Grazia'Vandaag Aan het einde van zijn ambtstermijn moet de Italiaanse president Mariano De Santis beslissen of (…)
Maandag
19
Januari

Wisselwerking: Angelique Treur

Wisselwerking: Angelique TreurVandaag Couleur Locale: tem 22 februari 2026. ‘Sinds 2015 volg ik avondschool Fotografie op CVO De (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » KBM Beringen zet huurders in de bloemetjes
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie