Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen

Vrijdag 27 februari 2015
Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen - Beringen
Enkele uren voor de start van het gloednieuwe GP-seizoen, stijgt de spanning in de paddock.  In 2015 gaat het KEMEA team zijn vierde GP-seizoen in, en de ambities dit jaar zijn hoger dan ooit. De rijders dit jaar zijn allen vrij jong maar beschikken één voor één over een groot potentieel om voor enkele verassingen te zorgen. Met de support van Yamaha Europa beschikt het team over één van de beste motoren in de paddock die klaar zijn om met de toprijders mee te strijden.
Team Eigenaar Hans Corvers: ‘ Ik kijk echt uit naar dit weekend. Als ik kijk waar we nu staan vergeleken met 4 jaar terug toen we voor het eerst aan de start stonden van een MXGP, ben ik echt trots op de vooruitgang die we sinds dan geboekt hebben. Samen met Marnicq en enkele andere sleutelfiguren in het team hadden we toen een visie voor de komende jaren in gedachten. In 2015 kunnen we zeggen dat we staan waar we willen. We willen meestrijden voor de top 10, hebben een super samenwerking met Yamaha en onze sponsors. En dit is nog niet het einde van het plan. Maar eerst is er 2015, ik wens iedereen veel succes en hoop dat het vele werk van de voorbije winter beloond mag worden.’
Team manager Marnicq Bervoets: ‘ Eindelijk zijn we hier in Qatar! Al het werk dat iedereen de voorbije winter heeft gepresteerd was voor dit moment. We hebben een goeie winter gehad, konden veel testen en niemand heeft last gehad van blessures. Zowel Benoit als Damon hebben reeds laten zien in de pre-season wedstrijden dat ze over een goeie snelheid beschikken en klaar zijn voor het echte werk. Het belangrijkste zal zijn dat we heelhuids door dit weekend raken en het vertrouwen kunnen opbouwen.’
Recentste nieuws Beringen
  • Di 20/01 Beringen - Diane Leten overleden
  • Di 20/01 Kankerdiagnose via bloedtest
  • Di 20/01 Beringen - Noorderlicht (2)
  • Di 20/01 Beringen - Noorderlicht
  • Di 20/01 Hulp voor 6.430 jongeren opgestart

Kalender Beringen

Dinsdag
20
Januari

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Woensdag
21
Januari

Winterse vogelspotting

Winterse vogelspottingMorgen Het Grote Vogelweekend van Natuurpunt staat voor de deur! Op de voedertafels in de Vlaamse tuinen (…)
Woensdag
21
Januari

Art Lutgart: Alyssia Reale

Art Lutgart: Alyssia RealeMorgen Alyssia Reale onderzoekt in haar sculpturen hoe consumptieobjecten, vaak speelgoed uit de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Te koop grote weide
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie