Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen

Vrijdag 27 februari 2015
Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen - Beringen
Enkele uren voor de start van het gloednieuwe GP-seizoen, stijgt de spanning in de paddock.  In 2015 gaat het KEMEA team zijn vierde GP-seizoen in, en de ambities dit jaar zijn hoger dan ooit. De rijders dit jaar zijn allen vrij jong maar beschikken één voor één over een groot potentieel om voor enkele verassingen te zorgen. Met de support van Yamaha Europa beschikt het team over één van de beste motoren in de paddock die klaar zijn om met de toprijders mee te strijden.
Team Eigenaar Hans Corvers: ‘ Ik kijk echt uit naar dit weekend. Als ik kijk waar we nu staan vergeleken met 4 jaar terug toen we voor het eerst aan de start stonden van een MXGP, ben ik echt trots op de vooruitgang die we sinds dan geboekt hebben. Samen met Marnicq en enkele andere sleutelfiguren in het team hadden we toen een visie voor de komende jaren in gedachten. In 2015 kunnen we zeggen dat we staan waar we willen. We willen meestrijden voor de top 10, hebben een super samenwerking met Yamaha en onze sponsors. En dit is nog niet het einde van het plan. Maar eerst is er 2015, ik wens iedereen veel succes en hoop dat het vele werk van de voorbije winter beloond mag worden.’
Team manager Marnicq Bervoets: ‘ Eindelijk zijn we hier in Qatar! Al het werk dat iedereen de voorbije winter heeft gepresteerd was voor dit moment. We hebben een goeie winter gehad, konden veel testen en niemand heeft last gehad van blessures. Zowel Benoit als Damon hebben reeds laten zien in de pre-season wedstrijden dat ze over een goeie snelheid beschikken en klaar zijn voor het echte werk. Het belangrijkste zal zijn dat we heelhuids door dit weekend raken en het vertrouwen kunnen opbouwen.’
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 21/12 Beringen - Een ode aan de kickbokssport
  • Zo 21/12 Beringen - Restaurant Ferm.
  • Zo 21/12 Mooie start van de winter
  • Zo 21/12 Een bloeiende kerselaar?
  • Zo 21/12 Beringen - Personeel in actie voor De Warmste Week

Kalender Beringen

Zondag
21
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Zondag
21
December

Natuurspeurdertjes...

Natuurspeurdertjes...Vandaag ... - 'Winterwonderen en kerstmagie.' Avontuur in de natuur voor mini-natuurhelden van 4 tot 7 (…)
Zondag
21
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Zondag
21
December

AMUSE Magic Moments 2025

AMUSE Magic Moments 2025Vandaag Op zondag 21 december zetten we de winter feestelijk in tijdens onze allereerste MAGIC (…)
Zondag
21
December

Italiaanse specialiteiten

Italiaanse specialiteitenVandaag Marktwagen met delicatessen vanuit Calabrië, speciale kersteditie
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Mandoline snijmachine
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Kemea team Marnicq Bervoets klaar voor GP-seizoen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie