Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

KVK Beringen verliest thuis de derby tegen Koersel

Zondag 26 november 2017
KVK Beringen verliest thuis de derby tegen Koersel - Beringen
Weerstand Koersel heeft zaterdagavond de belangrijke derby tegen KVK Beringen gewonnen. Voor de aftrap werd er een minuut stilte gehouden voor ex-medewerker Jos Ruyen van KVK. Burgemeester Webers gaf de aftrap in bijzijn van Dante Vanzeir van Racing Genk.
"De Weerstand heeft voor een stunt van formaat gezorgd door bij een kopploeg te gaan winnen met 0-3 en dan nog meer dan een uur met 10 man! KVK schiep voor zichzelf veel ruimte en had voortdurend het initiatief. Maar in de 20ste minuut loodste Simsek met een puntertje Nico Claes door de buitenspelval en deze omspeelde de doelman en Koersel leidde onverwacht de dans met 0-1. Mehmet pakte even later zijn 2de gele kaart (25’) en Koersel was voor de rest van de match aangewezen op het verdedigen van zijn voorsprong… Dat lukte alvast tot aan de rust want doelman Frederix had enkel een schot van Creyns onschadelijk moeten maken (38’). De volgende 45 minuten verschanste het merendeel van Koersel zich achter een ijzeren gordijn en lieten enkel Nico Claes vooraan als sluipschutter en Diewert Alaerts als eerste breekijzer op het middenveld…. Deze strategie wierp vruchten af . Marco Helsen kon infiltreren en zijn afgeweerde bal werd door Nico in één tijd tegen de netten gepord: 0-2 (52’). Voor KVK was er maar één remedie: aanvallen en nog eens aanvallen. Maar praktisch elke aanval werd afgeblokt. Eénmaal bracht de paal redding voor Koersel (53’) en éénmaal haalde Philips de bal van de lijn (87’). Even voordien kende Diewert zijn” moment de gloire”, toen hij zijn werklust kon bekronen met een puntlob: 0-3 (84’). Maar ook alle andere spelers verdienen vandaag een dikke pluim", vertelt Jan Luts in zijn verslag.
De ploeg : Frederix, Ballet, Veestraeten, Geybels (30’ Philips), Helsen (81’ Manus), Ghys, Segers (89’ Coenen), Simsek, Del Freo, Alaerts, Claes.
Bekijk het fotoverslag van Jos Neys via deze link.

Recentste nieuws Beringen
  • Zo 21/12 Beringen - Een ode aan de kickbokssport
  • Zo 21/12 Turkse FC wint Beker van het Gewest
  • Zo 21/12 Beringen - Twee inbraken: juwelen gestolen
  • Zo 21/12 Beringen - Restaurant Ferm.
  • Zo 21/12 Mooie start van de winter

Kalender Beringen

Zondag
21
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Zondag
21
December

Natuurspeurdertjes...

Natuurspeurdertjes...Vandaag ... - 'Winterwonderen en kerstmagie.' Avontuur in de natuur voor mini-natuurhelden van 4 tot 7 (…)
Zondag
21
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Zondag
21
December

AMUSE Magic Moments 2025

AMUSE Magic Moments 2025Vandaag Op zondag 21 december zetten we de winter feestelijk in tijdens onze allereerste MAGIC (…)
Zondag
21
December

Italiaanse specialiteiten

Italiaanse specialiteitenVandaag Marktwagen met delicatessen vanuit Calabrië, speciale kersteditie
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Warme winterjas van Taifun
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » KVK Beringen verliest thuis de derby tegen Koersel
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie