Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

'Laat je zien'-project tennis Paal

Dinsdag 29 maart 2016
'Laat je zien'-project tennis Paal - Beringen
Onder het motto “ Laat je zien” op de tennisclub van Paal organiseren Anaïs Hermans en Marlies Theunis van het jeugdcoördinatieteam in de eerste week van de Paasvakantie een project om de clubwerking te verbeteren en om teamwerk te stimuleren. Gespreid over vier dagen worden er tal van activiteiten georganiseerd tussen 13 en 15u. De rest van de tijd kan er getennist worden volgens leeftijdscategorie. Zo waren er op maandag een aantal jonge spelers en speelsters van de club bezig met een lijst van twintig opdrachten waarvan er minstens zeventien moesten afgewerkt worden vooraleer ze een prijs in ontvangst mochten nemen.
Er stonden opdrachten op de lijst die ofwel in groep ofwel individueel moesten volbracht worden. Zo moesten ze bijvoorbeeld met de hele groep gedurende 30 seconden op één been blijven staan, individueel moest men 20 vlechtjes in iemands haar maken, parels op kleur sorteren, in groep dan weer een menselijke piramide vormen, 25 kledingstukken aandoen bij één persoon en dit tot groot jolijt van iedereen.
Op de tweede dag, dus vandaag 29 maart werd er met afgedankte tennisballen een lounge (ruimte) inrichting gemaakt (een tafel en twee zitstoeltjes) voor de jeugd van de tennisclub. Tijdens de pauze werden de hongerige maagjes gestild met lekkere pannenkoeken met siroop of suiker. Nadien werd er nog wat verder gewerkt aan hun meubelstukjes.
Bekijk hier het fotoverslag van Jos Neys.
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 28/08 Beringen - Starters kunnen handelspand huren aan lagere prijs
  • Vr 28/08 Beringen - Ivo Henkens toont glaskunt in Art Lutgart
  • Vr 28/08 Beringen - Mireille Plees in Art Lutgart
  • Vr 28/08 Beringen - Magda Reykers toont werk in Stadhuis
  • Vr 28/08 Meeste leerlingen per fiets naar school

Kalender Beringen

Vrijdag
28
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Vandaag Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren te (…)
Vrijdag
28
Augustus

Toon gezet - Samen klinkt beter!

Toon gezet - Samen klinkt beter!Vandaag Hou jij van zingen in groep en heb je zin in een gezellige, verbindende avond vol muziek? Kom (…)
Zaterdag
29
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Morgen Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
16/07
Voor: Frans Jonkers

Innige deelneming, veel sterkte

Hilde Vandenbon
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lift verplaatsing minder mobiele me Halogeenoven
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 'Laat je zien'-project tennis Paal
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie