Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Lieve Scheire: DNA

Zaterdag 29 januari 2022
Lieve Scheire: DNA - Beringen
Op vrijdag 4 februari komt Lieve Scheire naar het Casino van Beringen met zijn voorstelling DNA. De menselijke genetica, de kennis van ons eigen DNA, is een van de spannendste vakgebieden van dit moment. Niet alleen gaan de wetenschappelijke en technologische ontwikkelingen razendsnel vooruit, het gaat ook nog eens over onszelf: we halen steeds meer informatie uit onze genen over wie wij zijn. En langzaamaan leren we nu zelfs ingrijpen in ons DNA en dat van de volgende generaties. Maar willen we dat wel? Hoe gaan we hier als individu, en als maatschappij, mee om? Wil ik wel alles weten wat in mijn DNA staat? Mogen andere het bekijken om mij of de samenleving te helpen? Mijn dokter, een dating-app, de kok van mijn favoriete restaurant, de politie? Of stel dat je kinderen wil, zou je die genetisch laten aanpassen? Om zware ziektes te voorkomen? Of gewoon om hen wat extra talenten toe te stoppen? Nog niet alles is mogelijk, maar waarschijnlijk wel al meer dan je vermoedt. En elke maand weer zijn er nieuwe ontdekkingen en toepassingen in de genetica. Lieven Scheire voert jou met enthousiasme door de verbluffende wereld van de menselijke genetica vol wonderlijke weetjes en onthutsende theorieën. Met een verfrissende mix van toegankelijke wetenschap en comedy brengt hij complexe materie op een begrijpelijke en entertainende manier over, met kennis van zaken en met de nodige dosis humor.  Tickets via CC Beringen.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 10/11 Beringen - Onthaalgebouw gerestaureerd
  • Ma 10/11 Beringen - Dag van de Ambachten: live vanuit Beringen
  • Ma 10/11 Het goede voorbeeld is er niet altijd
  • Ma 10/11 4,8 miljoen bezoekers in Vlaamse musea
  • Ma 10/11 Beringen - Opening veensimulatie aan de Watersnip

Kalender Beringen

Maandag
10
November

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

Te Gekke Wandeling

Te Gekke WandelingVandaag Bewust bewegen, waarnemen en ademhalen o.l.v. Bart Hendrickx Bewegen in de buitenlucht versterkt (…)
Maandag
10
November

Wisselwerking: Liesbet Nouwen

Wisselwerking: Liesbet NouwenVandaag Ik laat mij vooral inspireren door de natuur, met al haar grillen, kleuren en structuren. Ik maak (…)
Maandag
10
November

Film: The Disappearance of Josef Mengele

Film: The Disappearance of Josef MengeleVandaag Na de Tweede Wereldoorlog vlucht Josef Mengele, de nazi-arts van Auschwitz, naar Zuid-Amerika om (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Kommen set boch la Louvière Transportbox op wielen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Lieve Scheire: DNA
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie