Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Limburg Shotguns verslaan Ghent Gators

Zondag 20 maart 2022
Wedstrijdverslag
Limburg Shotguns verslaan Ghent Gators - Beringen
Een spannende wedstrijd gisterenavond in het Mijnstadion waarbij de Limburg Shotguns in het American Football de Ghent Gaters versloegen met 51-32. "Het werd een moeizame overwinning doordat de Defense van de thuisploeg het met momenten liet afweten tegen gretige Gators. Uiteindelijk bleef de overwinning toch thuis, eindstand 51-32. De Ghent Gators trapte de avond op gang met een onside kick, hun handelsmerk. De Shotguns Offense was daarmee aan zet op deze winderige avond. Veel diepe passes moesten we dus niet verwachten. Jaycen Taylor (Running Back) zorgt al snel voor de eerste touchdown. Nog voor de Offense van de Gators op stoom kwamen, werd via een fumble de overname gedaan door de thuisploeg. Met een knappe spin bracht Jaycen Taylor de Shotguns vervolgens in field goal position, die verzilverd werd door Jerome Bottin. Het was telkens bij de kick off return van de Gators duidelijk dat de uitploeg gemotiveerd was afgezakt naar het mijnstadion. Na een pick van Linebacker Timo Daniëls, wist Jaycen Taylor zijn tweede touchdown te lopen voor het einde van het eerste kwart, de tussenstand op dat moment 17-0.
Het tweede kwart kon niet beter starten voor de Shotguns met een pick 6 van de Shotguns Safety Jakob Skolik. Bij de kick off return, die daarop volgde, namen de Ghent Gators de wedstrijd over. Stephen Amant liep direct een touchdown en er volgde een 2-point conversion, waardoor de eerste 8 punten voor de Gators op het bord stonden. Vervolgens wist weer Jaycen Taylor een touchdown te scoren. De Gators werden echter gretiger en gretiger en brachten via hun Wide Receivers Senne Keuppens en Thomas Lezy de ruststand op 31-20.
Na de rust was het duidelijk dat de Gators bloed geroken hadden, want de Shotguns Defense had moeite om antwoorden te vinden op de tactiek van de Gators. Beide ploegen scoorde afwisselend touchdowns. Eerst Thomas Lezy voor Gent, daarna Quarterback Oskar Sardyga voor de Shotguns en tot slot terug Stephen Amant voor de Gators. Tussenstand aan het einde van het derde kwart was daardoor 38-32 met de Gators die verder druk bleven zetten om de wedstrijd in evenwicht te brengen.
In het begin van het vierde kwart pakte Jakob Skolik zijn tweede pick van de avond in de eigen endzone. Onmiddellijk daarna wist Jaycen Taylor zijn 4de touchdown te lopen, een 85-yard run bij 1st down. Dit deed de wedstrijd weer kantelen in het voordeel van de Shotguns. De Shotguns Defense kreeg terug meer greep op het aanvallende spel van de Gators en hielden de 0 in het laatste kwart. Quarterback Bram Baeté wist ook nog zijn touchdown mee te pikken en bracht de eindstand zo op 51-32.
Michel Eeman (Voorzitter en Linebacker Limburg Shotguns) licht toe: “we misten een aantal belangrijke spelers en wisten dat het een moeilijke wedstrijd kon worden. We hebben op wilskracht de wedstrijd tot een goed einde kunnen brengen. Tot slot hoop ik dat de vele kwetsuren meevallen zodat we op volle kracht kunnen aantreden tegen de Groningen Giants volgend weekend.” Na de match werd de Offensive Line uitgeroepen tot “Kompel Player of the Game”. Zonder hen waren de 7 touchdowns en de overwinning niet mogelijk. De Limburg Shotguns hebben nu een week de tijd om zich voor te bereiden op hun uitwedstrijd tegen de Groningen Giants op 26 maart in de BNL-competitie".
Patrick Cosemans maakte dit fotoverslag.
Nieuwere berichten in 'Wedstrijdverslag'
  • 02/11/'25Beringen - Stal Sport verliest in Nieuwerkerken
  • 20/10/'25Beringen - Weerstand Koersel fotoverslag
  • 12/10/'25Beringen - Stal Sport verslaat KSK Meldert
Oudere berichten in 'Wedstrijdverslag'
  • 13/03/'22 Beringen - Stal Sport verliest in Reppel
  • 06/03/'22 Beringen - Stal Sport klopt Thes B
  • 27/02/'22 HZG Beringen en Genk’68 leiden BK Elite

Kalender Beringen

Woensdag
12
November

G-voetbalwedstrijd

G-voetbalwedstrijdMorgen Woensdag 12/11 G-voetbalwedstrijd tussen D.Fufo-Beringen A - Waterloos-Voorshoven Vv B. De (…)
Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronLudmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaHeb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Fietsedrager
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Limburg Shotguns verslaan Ghent Gators
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie