Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Marion Van Zon wint Livia Award

Zaterdag 20 mei 2017
Marion Van Zon wint Livia Award - Beringen
Marion Van Zon van horecagroothandel Van Zon won gisterenavond de Livia Award van Unizo Limburg. De award is 13 jaar geleden in het leven geroepen als stimulans voor het vrouwelijk ondernemerschap in Limburg. Door de opening van een nieuwe vestiging in Beerse en de vernieuwing van de vestiging in Beringen kende Van Zon een omzetstijging van ongeveer 20% in vergelijking met 3 jaar geleden.
“Het winnen van de UNIZO LIVIA-Award is voor mij het bewijs dat we met ons team goed bezig zijn. Maar het betekent vooral een stimulans om in de toekomst nog beter en scherper uit de hoek te komen”, zegt Marion Van Zon.
Volgens de jury blonk Van Zon vooral uit op vlak van algemeen ondernemerschap, HR-beleid en innovatie.
“De grootste innovatie is ons digitaal verhaal en het stockbeheer met voice picking aangekoppeld. Hierdoor is er in de voorraad een verwaarloosbare foutmarge van 0.2%. De klanten kunnen op ieder moment van de dag de voorraad raadplegen. Het belangrijkste is dat de klanten door deze ontwikkeling een enorm vertrouwen hebben in wat Van Zon bij hun aflevert omdat het afgeleverde goed bijna altijd correct is met het bestelde goed. Van Zon heeft ook een eigen IT-afdeling, daardoor proberen we alles intern te ontwikkelen”, aldus Marion Van Zon.
(foto Els Verbakel)
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 8/12 Beringen - Simon Ferson wint Sinterklaas-veldloop
  • Ma 8/12 Controle zwakke weggebruikers
  • Ma 8/12 Beringen - Gust Wouters overleden
  • Ma 8/12 Beringen - Cindy Anthoni overleden
  • Ma 8/12 Beringen - Lieve Vandueren overleden

Kalender Beringen

Maandag
8
December

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

Workshop Handletteren

Workshop HandletterenVandaag In deze workshop leer je prachtige kaartjes en handgeschreven quotes creëren. Atelier E neemt je (…)
Maandag
8
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Maandag
8
December

ELAN Filmavonden: 'Voor de meisjes'

ELAN Filmavonden: 'Voor de meisjes'Vandaag Twee echtparen zijn al jaren bevriend met elkaar. Als hun puberdochters betrokken zijn bij (…)
Maandag
8
December

Digisessie: Google Translate/DeepL

Vandaag Taal hoeft geen barrière te zijn. In deze digisessie ontdek je hoe je met Google Translate (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Essenhouten salontafel
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Marion Van Zon wint Livia Award
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie