Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3

Donderdag 5 juli 2018
Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3 - Beringen
Aan de werken op de E313 tussen Beringen en Lummen activeert het Agentschap Wegen en Verkeer vanaf volgende week een mobiele trajectcontrole. Deze moet de veiligheid voor zowel de weggebruikers als de wegenarbeiders verhogen in de omgeving van de werf. De trajectcontrole wordt tot het einde van de werken ingezet om de kans op ongevallen door overdreven snelheid en onoplettendheid op de versmalde rijstroken te verkleinen.
Het Agentschap Wegen en Verkeer werkt nog tot het einde van de zomer aan nieuwe spitsstroken op de E313 tussen het Klaverblad in Lummen en de afrit 26 Beringen. Het verkeer kan er in beide richtingen over twee versmalde rijstroken blijven rijden. De trajectcontrole moet helpen om de toegelaten snelheid van 70 km/u op de versmalde rijstroken te handhaven en zo de kans op ongevallen te verkleinen. 
De mobiele trajectcontrole wordt door het Agentschap Wegen en Verkeer sinds eind vorig jaar ingezet om de veiligheid aan Vlaamse wegenwerken te verhogen. Na een testfase op de A12 in Willebroek en de toepassing langs de werken op de E34 in Turnhout, wordt het systeem nu ook aan de werken tussen Beringen en Lummen gebruikt. Gedurende de duur van een werf kan je geen klassieke trajectcontrole installeren, maar de mobiele trajectcontrole is een veelbelovend nieuw instrument om werven te beveiligen. Ter hoogte van trajectcontroles daalt het aantal snelheidsovertredingen met zo’n 78%. Onderzoek toont aan dat het aantal ongevallen ter hoogte van trajectcontrole daalt met 15%, tot zelfs 30%. Vooral op vlak van ernstige ongevallen zien we dat effect. De mobiele trajectcontrole is een effectief instrument voor de beveiliging van de werf voor de weggebruikers en de aanwezige arbeiders.
Recentste nieuws Beringen
  • Do 8/01 Beringen - Beringen klaar voor BK Veldrijden
  • Do 8/01 Beringen - Stal Sport staat halfweg elfde
  • Do 8/01 Geen amateurvoetbal dit weekend
  • Do 8/01 'Doelpunten scoren belangrijker dan levens redden'
  • Do 8/01 Beringen - Turkse FC op plek 11

Kalender Beringen

Donderdag
8
Januari

Böetingse Kastaars:Gert Gommé

Böetingse Kastaars:Gert GomméVandaag Onder de vlag ‘Böetingse kastaars’ organiseert Paalonline een reeks met straffe Palenaars. In deze (…)
Donderdag
8
Januari

DIGIPUNT in wijkcentrum Steenveld

DIGIPUNT in wijkcentrum SteenveldVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Donderdag
8
Januari

Vriezemantocht

VriezemantochtVandaag Start het nieuwe jaar wandelend ! Op donderdag 8 januari 2026 organiseert KWSV Wandelend Paal de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Eetkamer tafel
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Trouwring verloren bij schaatsbaan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie