Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3

Donderdag 5 juli 2018
Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3 - Beringen
Aan de werken op de E313 tussen Beringen en Lummen activeert het Agentschap Wegen en Verkeer vanaf volgende week een mobiele trajectcontrole. Deze moet de veiligheid voor zowel de weggebruikers als de wegenarbeiders verhogen in de omgeving van de werf. De trajectcontrole wordt tot het einde van de werken ingezet om de kans op ongevallen door overdreven snelheid en onoplettendheid op de versmalde rijstroken te verkleinen.
Het Agentschap Wegen en Verkeer werkt nog tot het einde van de zomer aan nieuwe spitsstroken op de E313 tussen het Klaverblad in Lummen en de afrit 26 Beringen. Het verkeer kan er in beide richtingen over twee versmalde rijstroken blijven rijden. De trajectcontrole moet helpen om de toegelaten snelheid van 70 km/u op de versmalde rijstroken te handhaven en zo de kans op ongevallen te verkleinen. 
De mobiele trajectcontrole wordt door het Agentschap Wegen en Verkeer sinds eind vorig jaar ingezet om de veiligheid aan Vlaamse wegenwerken te verhogen. Na een testfase op de A12 in Willebroek en de toepassing langs de werken op de E34 in Turnhout, wordt het systeem nu ook aan de werken tussen Beringen en Lummen gebruikt. Gedurende de duur van een werf kan je geen klassieke trajectcontrole installeren, maar de mobiele trajectcontrole is een veelbelovend nieuw instrument om werven te beveiligen. Ter hoogte van trajectcontroles daalt het aantal snelheidsovertredingen met zo’n 78%. Onderzoek toont aan dat het aantal ongevallen ter hoogte van trajectcontrole daalt met 15%, tot zelfs 30%. Vooral op vlak van ernstige ongevallen zien we dat effect. De mobiele trajectcontrole is een effectief instrument voor de beveiliging van de werf voor de weggebruikers en de aanwezige arbeiders.
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 13/03 Beringen - Jeanne Vinckevleugel overleden
  • Vr 13/03 Beringen - Stad Beringen stelt handelscoach aan
  • Vr 13/03 Veldleeuwerik is Vogel van het jaar
  • Vr 13/03 9 procent bevolking komt moeilijk rond
  • Do 12/03 Opruimactie door Natuurpunt

Kalender Beringen

Vrijdag
13
Maart

Scala & Kolacny Brothers: Scala 30

Scala & Kolacny Brothers: Scala 30Vandaag Geniet van unieke herwerkingen van pop- en rocksongs, gebracht door het wereldberoemde meisjeskoor (…)
Vrijdag
13
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de Euregio (…)
Vrijdag
13
Maart

Inkijkdagen campus Corsala

Inkijkdagen campus CorsalaVandaag Kom tijdens onze inkijkdagen op dinsdag 10 maart (14.00 tot 16.30 uur) en vrijdag 13 maart (10.00 (…)
Vrijdag
13
Maart

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Vrijdag
13
Maart

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Vintage Tafel en zes stoelen. Caravan
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Mobiele trajectcontrole aan werken spitsstroken E3
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie