Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Nieuwe studio voor Radio Benelux

Woensdag 4 januari 2017
Nieuwe studio voor Radio Benelux - Beringen
Radio Benelux heeft sinds deze week een nieuwe studio in gebruik aan de Deurnestraat in Paal. Er wordt momenteel nog hard gewerkt om de laatste kabels, telefoonaansluitingen en computernetwerken te leggen maar de uitzendingen zijn sinds deze week gestart vanuit de nieuwe locatie. Radio Benelux heeft onderdak gevonden in de oude parochiezaal van Brelaar-Heide. De zaal is mooi opgeknapt door de medewerkers van de radio en zal dienen als cafetaria en als buurthuis voor de wijk. Er zijn al verschillende verenigingen die de locatie hebben gekozen om hun activiteiten te houden.
De studio zelf is ook door de medewerkers gemaakt. En die mag ook gezien worden. "Wij hebben nu vooral ruimte", glundert Samantha Gielen enthousiast. Voorzitter Marc Haselaars is blij dat de werken bijna voorbij zijn. "Wij hebben met een heel klein groepje medewerkers dagen en nachten hard gewerkt om dit allemaal klaar te krijgen. We tellen slechts een twintigtal medewerkers en het werk werd meestal tijdens de vrije dagen of avonduren gedaan. Ik ben heel erg trots op het geleverde werk", vertelt Marc.
Radio Benelux is nog één van de weinige lokale radio's die zijn overgebleven in Limburg. Radio Benelux zag het levenslicht in 1980 en heeft een mooi parcours afgelegd als radio en kweekschool voor radio- en mediatalenten. Radio Benelux heeft ook een vernieuwde website. In samenwerking de Internetgazet krijgen de luisteraars ook meteen het nieuws uit Beringen. De officiële opening van de studio zal georganiseerd worden in april. Radio Benelux is ook nog op zoek naar vrijwilligers die de cafetaria willen helpen uitbaten. Meer info via info[!]radiobenelux.be
Nieuwe studio voor Radio BeneluxNieuwe studio voor Radio BeneluxNieuwe studio voor Radio BeneluxNieuwe studio voor Radio Benelux
Recentste nieuws Beringen
  • Za 14/03 Beringen - Brief aan Jan Jambon
  • Za 14/03 Beringen - Petanque, winter en zomer
  • Za 14/03 Beringen - 30 jaar Scala in Casino Beringen
  • Za 14/03 Ruim 11.000 monumenten beschermd
  • Za 14/03 Beringen - Opruimweekend Straat.net

Kalender Beringen

Zaterdag
14
Maart

Workshop Moswand maken

Workshop Moswand makenVandaag Wil je meer groen in huis zonder veel onderhoud? Dan is de workshop moswand perfect voor jou! Je (…)
Zaterdag
14
Maart

Voorjaarstocht (wandeling)

Voorjaarstocht (wandeling)Vandaag Voorjaarstocht van Wandelclub Paul Gerard Beringen door met als startplaats Sint-Pietersgilde in (…)
Zaterdag
14
Maart

Pastadag hoeve Genemeer

Pastadag hoeve GenemeerVandaag Pastadag TVV hoeve Genemeer Met de opbrengst van de pastadag willen we een rolstoelfiets aankopen
Zaterdag
14
Maart

Art Lutgart: Laila Vaes

Art Lutgart: Laila VaesVandaag ‘Ik ben een geschoold kunstenaar in tekenen en grafiek maar autodidactisch in het verwerken van (…)
Zaterdag
14
Maart

Beheerwerken in de Zwartebeekvallei

Beheerwerken in de ZwartebeekvalleiVandaag Elke maand komt het VrijwilligersBeheerTeam op een dag in een weekend bijeen om beheerwerken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Nieuwe studio voor Radio Benelux
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie