Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Officiële opening fietspad scholencampus

Woensdag 6 november 2019
Officiële opening fietspad scholencampus - Beringen
Samen met de kinderburgemeester, Shami Mehmedova, en de kinderschepen voor verkeer, Lyana Petrosillo, fietste schepen van verkeer Jean Vanhees deze middag het nieuwe fietspad in. Dit nieuwe fietspad vormt het verlengstuk van het reeds bestaande fietspad van Beringen-Centrum richting de scholencampus. Nu, in de laatste fase van de werken, werd dit fietspad verder doorgetrokken langs het nieuwe skatepark tot aan de rotonde van de Koolmijnlaan. De lengte van dit fietspad bedraagt zo’n 350 meter, goed voor een kostprijs van 224.000 euro. Vermits het fietspad de Kleine Beek oversteekt, werd er ook een bruggetje aangelegd. Op termijn wordt er nog ledverlichting voorzien langs het fietspad om ook ’s avonds veilig te kunnen fietsen.
“Dit nieuwe fietspad vormt een grote meerwaarde voor de Beringense fietser,” aldus schepen voor verkeer Jean Vanhees. “Door het open karakter van de scholencampus kan deze verbinding door iedereen, niet enkel door scholieren en leerkrachten, gebruikt worden autovrij en veilig van en naar Beringen-Centrum te fietsen.”
Ook coördinerend directeur Ludo Elsen van het Spectrumcollege is blij met dit nieuw fietspad:
"Met de aanleg van dit fietspad is de vijfde toegangsweg voor onze scholencampus gerealiseerd. Onze fietsende leerlingen die vanuit het noorden komen, krijgen vanaf de rotonde aan de Koolmijnlaan een nieuw, veilig fietspad door het groen. De scholencampus van het Spectrumcollege staat nu nog meer in functie van voetgangers en fietsers.”
Officiële opening fietspad scholencampusOfficiële opening fietspad scholencampusOfficiële opening fietspad scholencampusOfficiële opening fietspad scholencampus
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 21/12 Beringen - Een ode aan de kickbokssport
  • Zo 21/12 Beringen - Restaurant Ferm.
  • Zo 21/12 Mooie start van de winter
  • Zo 21/12 Een bloeiende kerselaar?
  • Zo 21/12 Beringen - Personeel in actie voor De Warmste Week

Kalender Beringen

Zondag
21
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Zondag
21
December

Natuurspeurdertjes...

Natuurspeurdertjes...Vandaag ... - 'Winterwonderen en kerstmagie.' Avontuur in de natuur voor mini-natuurhelden van 4 tot 7 (…)
Zondag
21
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Zondag
21
December

AMUSE Magic Moments 2025

AMUSE Magic Moments 2025Vandaag Op zondag 21 december zetten we de winter feestelijk in tijdens onze allereerste MAGIC (…)
Zondag
21
December

Italiaanse specialiteiten

Italiaanse specialiteitenVandaag Marktwagen met delicatessen vanuit Calabrië, speciale kersteditie
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Cd's naar keuze
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Officiële opening fietspad scholencampus
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie