Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Paal op Stelten is nog niet dood

Zaterdag 15 maart 2025
Paal op Stelten is nog niet dood - Beringen
Het feit dat de Stad Beringen de stekker uit Paal op Stelten trekt, zorgt ook vandaag nog voor veel reacties. Het was gisterenavond alvast het gespreksonderwerp in de Paalse cafés. Enerzijds is de Stad Beringen kop van jut omdat de ze aankondiging nu pas doen, terwijl die beslissing eigenlijk al vorige zomer gemaakt was. “Eerst ontnemen en gunnen ze de middenstand niks, nu het verlies maakt .... geven ze een verzopen kat terug”, zegt Veerle Libaers op onze Facebookpagina. 
Anderzijds zijn veel Palenaren wel verheugd dat het festival kan terugkomen naar het dorp. De Paalse Middenstand stuurde nog een extra persbericht: 
"De beslissing van het Stadsbestuur om Paal op Stelten niet meer te organiseren zorgt op zijn minst voor een stortvloed aan reacties en evenveel meningen. De één vindt het logisch de ander vindt het spijtig. En dat is normaal na 27 jaar. Middenstand Paal is al jaren voorstander van een aanpassing van het huidige concept van Paal op Stelten. Wat begon als een gezellig dorpsevent is nu een echt ‘festival’ geworden buiten het centrum met bezoekers van heinde en ver. Ongetwijfeld hebben veel mensen plezier beleefd tijdens de optredens. Maar minstens even veel mensen kijken nostalgisch terug naar de vroegere jaren. Nu het Stadsbestuur ervoor gekozen heeft om de stekker te trekken uit Paal op Stelten (wat niet abnormaal is, want een Stad is geen organisatiebureau) openen er zich nieuwe opportuniteiten. Middenstand Paal is momenteel al in gesprek met het Stadsbestuur over de mogelijkheden om een nieuw event te organiseren voor (en door) Palenaren. Het Stadsbestuur is absoluut bereid om dit initiatief te steunen, zowel logistiek als financieel via subsidies. Het is momenteel nog te vroeg om dit concreet in te vullen, maar op korte termijn zal er al meer duidelijk worden”; laat de Paalse Middenstand weten. 
Ook met de organisatoren van Buiting Live wordt gepraat om van daaruit een open feest te organiseren. Eén ding is zeker: Paal op Stelten is nog niet dood. 
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 9/03 Beringen - Michel Dylst overleden
  • Ma 9/03 Beringen - Geslaagd dartstornooi Raak Koersel
  • Ma 9/03 Beringen - Prachtig passieconcert o.l.v Alexander Schneider
  • Ma 9/03 Beringen - Talent in de tent
  • Ma 9/03 1.680 overtredingen in buurt van scholen

Kalender Beringen

Dinsdag
10
Maart

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Dinsdag
10
Maart

Inkijkdagen campus Corsala

Inkijkdagen campus CorsalaVandaag Kom tijdens onze inkijkdagen op dinsdag 10 maart (14.00 tot 16.30 uur) en vrijdag 13 maart (10.00 (…)
Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarMorgen Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Horman garagepoort Te koop grote weide
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Paal op Stelten is nog niet dood
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie