Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Politie houdt thema-actie 'gordel-GSM'

Woensdag 12 oktober 2016
Politie houdt thema-actie 'gordel-GSM' - Beringen
De politie van Beringen-Ham-Tessendelo zal vanaf vandaag extra controleren op het dragen van de gordel en het telefoneren achter het stuur.
Gsm en smartphone zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Helaas worden deze nog té veel gebruikt wanneer men aan het rijden is. Een gsm-oproep beantwoorden terwijl men achter het stuur zit kan voor erg gevaarlijke situaties zorgen: sommige chauffeurs vertragen plots wanneer zij een oproep ontvangen of zelf iemand opbellen, anderen vertonen een aarzelend gedrag en wijken van hun traject af en nog anderen negeren voorrangsregels en zien de zwakke weggebruikers niet eens meer staan. Gms'en achter het stuur veroorzaakt dan ook heel wat ongevallen.
Ook de gordel dragen is verplicht. Men moet altijd een autogordel gebruiken. Dit geldt zowel voorin als achterin een auto als een ander voertuig. Gordels mogen niet worden gedeeld. Als op alle zitplaatsen gordels aanwezig zijn, mag het aantal passagiers niet groter zijn dan het aantal autogordels. Wanneer men geen autogordel draagt, kan de verzekeringsmaatschappij de schadevergoeding bij verwondingen door een auto-ongeval niet of maar gedeeltelijk uitkeren. Het niet dragen van de gordel zal geen ongevallen veroorzaken, maar verergert wel aanzienlijk de ernst van de verwondingen als er zich een ongeval voordoet.
Daarom zullen de Limburgse politiezones tijdens de thema-actie 'gordel/GSM' extra aandacht geven aan chauffeurs die gebruik maken van het GSM-toestel achter het stuur en aan degenen die al dan niet een gordel dragen. De thema-actie loopt van 12 tot 26 oktober 2016.
Recentste nieuws Beringen
  • Do 13/11 Word je dik van noten?
  • Wo 12/11 Beringen - Jurgen Van den Brande overleden
  • Wo 12/11 Beringen - Vrouw (52) mishandelt moeder (76)
  • Wo 12/11 Parabel van de klimmaat
  • Wo 12/11 Beringen - Rob Gwosdz overleden

Kalender Beringen

Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronVandaag Ludmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen doorheen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
14
November

De Maan & Decompagnie: Faust

De Maan & Decompagnie: FaustMorgen FAUST is een unieke ontmoeting tussen een ensemble van klassieke muzikanten van wereldniveau, de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Transportbox op wielen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Politie houdt thema-actie 'gordel-GSM'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie