Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Positieve balans voor be-MINE

Vrijdag 14 juni 2019
Positieve balans voor be-MINE - Beringen
LRM viert dit jaar haar zilveren jubileum en keert opnieuw 10 miljoen euro dividend uit aan het Vlaamse Gewest. Op de 25ste jaarvergadering van LRM ondertekenden minister-president Geert Bourgeois, voorzitter Hugo Leroi en CEO Tom Vanham formeel de nieuwe samenwerkingsovereenkomst die LRM opnieuw vijf jaar zekerheid biedt. Sinds 1999, het jaar dat LRM met bedrijfsinvesteringen startte, werd er d.m.v. kapitaal en leningen 751,6 miljoen euro geïnvesteerd in 396 bedrijven en 11 fondsen. LRM heeft intussen een eigen vermogen van 401 miljoen euro en een portfolio van 268 bedrijven opgebouwd, en heeft een aantal mijnsites, bruisende bedrijvencampussen en incubatoren en 242 MW aan klimaatprojecten in beheer.
In het jaarverslag lezen we een positieve evaluatie van be-MINE: In be-MINE, de voormalige mijnsite van Beringen, werd eind 2018 al voor meer dan 85 miljoen euro geïnvesteerd. Goed voor meer dan 300 jobs en meer dan 2 miljoen bezoekers per jaar. Er liggen nog heel wat uitdagingen in het verschiet: de restauratie en herbestemming van 2 van de 4 kolenwasserijen, de realisatie van de school, de evenementenhal, het Mijnbelevingscentrum be-MINE PIT door de provincie Limburg en de ontwikkeling van het residentiële gedeelte. Een bijzondere bovenregionale attractie op de site is het indoorduikcentrum TODI dat duikers en snorkelaars een unieke onderwaterbeleving bezorgt. De voorbije 2 jaar werden er al meer dan 50.000 watersporters en 250.000 bezoekers. De uitdaging voor de komende jaren bestaat erin om alle voormalige mijnsites af te werken en te ontwikkelen als een duurzame bestemming. LRM wil ze ook als één toeristisch product met elkaar verbinden. Het voormalige Kolenspoor, aangekocht door de provincie Limburg, kan daarin een katalysator zijn.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 10/12 Beringen - Leerlingenraad organiseert toffe activiteiten
  • Di 9/12 Beringen - Veertiger misbruikt dochtertje
  • Di 9/12 Beringen - Twaalfjarige fietser gewond
  • Di 9/12 Beringen - Neos Beringen frist verkeersregels op
  • Di 9/12 Beringen - Sint-Barbarafeest in Italië

Kalender Beringen

Woensdag
10
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Woensdag
10
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Woensdag
10
December

Koken voor mannen : Feestmenu

Koken voor mannen : FeestmenuVandaag Op het menu staat deze keer: Een feestmaaltijd ! ?? Twee warme hapjes als voorgerecht: – (…)
Woensdag
10
December

Wie durft?

Wie durft?Vandaag 'Natuurwandeling rond volksgeloof.' Vele oudere volkeren geloofden in de krachten van de (…)
Woensdag
10
December

Creatieve avond Totebag versieren

Vandaag Versier een totebag en een juten shopper met servetten, lijm, textielverf en/of (…)
Woensdag
10
December

G-voetbalwedstrijd

G-voetbalwedstrijdVandaag Woensdag 10/12 G-voetbalwedstrijd tussen D.Fufo-Beringen A - Herk Sport Hasselt (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Mandoline snijmachine Kerstboom Triumph Forest Frosted Bl
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Positieve balans voor be-MINE
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie