Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

PVDA voert actie aan treinstation Beringen

Dinsdag 31 januari 2017
PVDA voert actie aan treinstation Beringen - Beringen
PVDA Beringen voerde deze ochtend actie aan het treinstation van Beringen tegen hogere treintarieven. De folder "Hallo spoorbazen: de stiptheid omlaag, maar de tarieven omhoog?" werd uitgedeeld aan het station van Beringen.
"De NMBS slaat op 1 februari 2017 haar tarieven op met 3% terwijl almaar meer gebruikers klagen over vertragingen, afgeschafte treinen en gebrek aan comfort. In Beringen rijdt er om het uur een trein enkel richting Hasselt of Antwerpen. Een reiziger komende vanuit Hasselt die in Beringen werkt, wist ons te vertellen dat ze liever de trein neemt, omdat ze niet graag met de auto rijdt en vaak ook langer onderweg is. Ze komt elke dag meer dan een uur te vroeg aan, omdat het aanbod aan treinen in Beringen miniem is", vertelt Dana De Cock.
"Het treinstation in Beringen is ook niet even gebruiksvriendelijk voor iedereen. Een rolstoelgebruiker, mindervalide, ouder met kinderwagen of een oudere persoon kan zich niet of met moeite begeven tot onderaan op het perron. Er is geen lift of hellend vlak voorzien. Vele Beringenaren nemen al jaren de trein in het station van Diest of Hasselt. Het treinstation van Diest biedt een ruimer aantal treinen en een grote en kosteloze parking naast het station. Weinig aanbod en dus ook weinig gebruikers voor een stad als Beringen die groeit met de vele toeristische trekpleisters", gaat Dana verder.
De PVDA-afdeling van Beringen is ambitieus.
"Wij willen een stad waarin het openbaar vervoer aantrekkelijk is, meer treinen naar meerdere bestemmingen, betaalbaar openbaar vervoer, maar ook vlot en toegankelijk voor iedereen. Aan de regering vragen wij af te zien van de 3 miljard euro besparingen op het spoorbudget en te investeren in personeel, materiaal en dienstverlening voor de NMBS", besluit Dana. 
Recentste nieuws Beringen
  • Do 19/03 Beringen - Firefighter Mountain Trail & Walk uitverkocht
  • Do 19/03 Beringen - Openingsweekend frituur Eat at home
  • Do 19/03 Doe jij ook mee aan straatvinken?
  • Wo 18/03 Beringen - Vrouw (58) vervolgd voor belaging
  • Wo 18/03 Beringen - Kinderen Lindeman maken samen radio

Kalender Beringen

Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiVandaag Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens hun (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Vrijdag
20
Maart

Brihang: Cut op de set

Brihang: Cut op de setMorgen Na een rollercoaster die nu al meer dan twee jaar duurt, zoekt de grootmeester van het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Tafel Vintage en zes stoelen. Bruin lederen jasje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » PVDA voert actie aan treinstation Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie