Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Ronnie Leten is nieuwe Limburgambassadeur

Maandag 14 december 2015
Ronnie Leten is nieuwe Limburgambassadeur - Beringen
Vandaag stelde gedeputeerde Jean-Paul Peuskens in de ambtswoning van de gouverneur officieel Ronnie Leten, CEO van Atlas Copco, voor als nieuwe Limburgambassadeur. “Niemand overtuigt ondernemers beter om in een regio te investeren dan een ondernemer zelf. Ronnie Leten is een fiere Limburger, een geboren ondernemer en vandaag verantwoordelijk voor een bedrijf dat in 182 landen actief is en maar liefst 45 000 mensen tewerkstelt. Ik ben daarom heel trots om Ronnie Leten naast Kim Clijsters en Regi Penxten, voor te stellen als de derde Limburg-ambassadeur. Ronnie Leten is een uitstekend voorbeeld van Limburgse dynamiek en ondernemerschap”, aldus gedeputeerde Jean-Paul Peuskens.
Ronnie Leten, - geboren als mijnwerkerszoon in Beringen en nu onder meer opgenomen als een van de 100 beste CEO’s wereldwijd, op de prestigieuze lijst van Harvard Business Review – is de geschikte persoon om de belangrijke rol van ondernemers in de regiopromotie van onze provincie als ambassadeur te verpersoonlijken. . Ronnie Leten staat aan het hoofd van de Zweedse multinational Atlas Copco, die als machinebouwer maar liefst in 182 landen vertegenwoordigd is en niet minder dan 45 000 mensen tewerkstelt. Eén van die vestigingen van Atlas Copco bevindt zich trouwens in Hoeselt. Ronnie Leten is een top-ondernemer op wereldvlak, maar ook iemand die Limburg in het hart blijft dragen en die zijn sympathie en fierheid over zijn roots niet onder stoelen of banken steekt.
Ronnie Leten: “Ik ben oprecht fier dat ik gevraagd ben om Limburg, een regio met heel wat troeven en potentieel te vertegenwoordigen in Vlaanderen en de wereld. Als CEO van Atlas Copco kom ik op heel wat plaatsen, ontmoet ik heel wat collega-ondernemers, decisionmakers en andere interessante mensen. Als ambassadeur zal ik vanuit die hoedanigheid bij elke gelegenheid die ik krijg Limburg promoten als een ideale uitvalsbasis om te ondernemen voor Europa. Tegelijk wil ik ondernemers hier stimuleren om ambitieus te zijn, en zich te durven benchmarken met de rest van de wereld".
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 22/12 Beringen - Kleurrijke ochtend
  • Ma 22/12 Beringen - Dubbel feestje in The Roxy
  • Ma 22/12 Beringen - Kerstconcerten fanfare Onder Ons
  • Ma 22/12 Beringen - Magic Moment met Amuse
  • Ma 22/12 Beringen - Veldrijder Laenen heeft hartproblemen

Kalender Beringen

Maandag
22
December

Levende Bibliotheek in de Bib van Berin

Levende Bibliotheek in de Bib van BerinVandaag Een boek lezen is boeiend, maar een écht levensverhaal horen recht uit de mond van een stadsgenoot? (…)
Maandag
22
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Maandag
22
December

ELAN Filmavonden: 'Radioman'

ELAN Filmavonden: 'Radioman'Vandaag Mei 1940. Terwijl Europa op de rand van oorlog verkeert, kruisen in het iconische Flageygebouw in (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Eetkamer tafel
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Ronnie Leten is nieuwe Limburgambassadeur
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie