Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Sam is een ster voor de Warmste Week

Dinsdag 11 december 2018
Sam is een ster voor de Warmste Week - Beringen
De stad Beringen en OCMW Beringen zetten zich in het kader van de Warmste Week is voor vzw Kleine Prins, dat is een organisatie actief in Limburg die zich inzet voor kinderen met kanker en levensbedreigende ziekten. Lucia Trabucco, administratief medewerker van de dienst ondernemen bij de stad, engageert zich dit jaar als ambassadrice voor vzw Kleine Prins tijdens de Warmste Week. Lucia en haar gezin kwamen in 2010 zelf in contact met Kleine Prins toen hun zoon Sam ziek werd. In 2014 is Sam helaas overleden aan de gevolgen van kanker. Zij mochten zelf ervaren hoe belangrijk het tijdens het ziekteproces van een kind is om af en toe een moment van afleiding te hebben. Ondertussen is Lucia bestuurslid en begeleidster van gezinnen bij Kleine Prins. De vzw is volledig afhankelijk van sponsoring en giften en werkt enkel met vrijwilligers die zich belangeloos inzetten voor de gezinnen. De vzw geeft financiële ondersteuning bij ziekenhuiskosten en organiseren activiteiten voor het hele gezin. Deze samenkomsten zijn van groot belang om lotgenotencontact te hebben. Ook de kinderen kijken hier enorm naar uit. De opbrengst van deze editie van de Warmste Week gaat naar de ondersteuning van de ouders bij hun verblijfskosten om kortbij hun zieke zoon of dochter te kunnen zijn tijdens de medische behandelingen. Deze kosten lopen dikwijls hoog op naast de dure kosten voor de behandelingen.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 8/12 Beringen - Spectrumcollege in de bres voor De Warmste Week
  • Ma 8/12 Klein kopje, groot verhaal
  • Ma 8/12 Beringen - Mijnentocht voor het goede doel
  • Ma 8/12 Gemiddeld inkomen per gemeente
  • Ma 8/12 Beringen - Expo POT lokte veel volk

Kalender Beringen

Maandag
8
December

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
8
December

Workshop Handletteren

Workshop HandletterenVandaag In deze workshop leer je prachtige kaartjes en handgeschreven quotes creëren. Atelier E neemt je (…)
Maandag
8
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Maandag
8
December

ELAN Filmavonden: 'Voor de meisjes'

ELAN Filmavonden: 'Voor de meisjes'Vandaag Twee echtparen zijn al jaren bevriend met elkaar. Als hun puberdochters betrokken zijn bij (…)
Maandag
8
December

Digisessie: Google Translate/DeepL

Vandaag Taal hoeft geen barrière te zijn. In deze digisessie ontdek je hoe je met Google Translate (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Sam is een ster voor de Warmste Week
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie