Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Team Marnicq Bervoets in Nederland

Dinsdag 30 augustus 2016
Team Marnicq Bervoets in Nederland - Beringen
Met de GP in het Nederlandse Assen kregen we afgelopen weekend de laatste GP van dit jaar op Europese bodem. " De iconische TT-omloop was de ideale locatie om dit luik af te sluiten, en na de geslaagde eerste wedstrijd vorig jaar waren de verwachtingen hoog. Het weekend startte dan ook veelbelovend, maar een wolkbreuk op zondagmorgen zorgde voor een heel andere wending. Valentin Guillod kwalificeerde zich op zaterdag als 16e op de loodzware zandomloop", vertelt teamleider Marnicq Bervoets.
In de eerste manche op zondag waren de condities nog slechter, maar na een degelijke start slaagde de Zwitser erin om op te schuiven naar de zevende plaats. Enkele ronden voor het einde ging hij echter in de fout en viel hij terug naar de tiende stek. Ook in de slotmanche kende Guillod een matige start. In de tweede ronde maakte kwam hij echter ten val en viel terug naar de 18e plaats. Hij finishte uiteindelijk als 14e en werd twaalfde in de eindstand. In de tussenstand van het WK moet Valentin Coldenhoff en Desalle laten voorgaan en staat hij nu negende.
In de MX2 klasse kregen we dit weekend exclusief 3 KEMEA rijders aan het starthekken. Maxime maakte dit weekend zijn MX2 debuut en kreeg de kans zich te tonen bij de grote jongens. Op zaterdag kwalificeerde Benoit zich als zevende, Maxime als twaalfde en Brent als 14e. De omloop was voor de eerste reeks omgeschapen in een grote enduro proef. Benoit kwam goed uit de startblokken en ging in de tweede ronde aan de leiding. Hij reed enkele ronden op kop en bouwde een kleine voorsprong uit, maar na enkele fouten viel hij terug naar de vijfde plaats. Brent en Maxime kwamen beiden in de openingsfase ten val. Maxime verliet halfweg de wedstrijd na een val. Voor Brent duurde het reeds twee ronden om de motor uit de modder te bevrijden. Hij hervatte nog de wedstrijd maar kwam niet verder dan de 22e plaats.
In de tweede manche hadden de drie KEMEA-rijders een matige start. Brent keerde van de 14e plaats terug naar de negende stek. Benoit finishte net achter hem op de tiende plaats en Maxime werd sterk twaalfde in deze lastige wedstrijd. Benoit werd vandaag zevende in de eindstand en blijft op de derde plaats in de tussenstand. Brent werd 15e en Maxime 18e bij zijn GP debuut. (Foto’s cdsimages & shotbybavo)
Recentste nieuws Beringen
  • Za 27/12 Beringen - Markt Beringen
  • Za 27/12 Beringen - Guy Kenens
  • Za 27/12 Beringen - Gulcan Kahraman
  • Za 27/12 Molleke - 27 december '25
  • Za 27/12 Beringen - Zesde leerjaar Stal

Kalender Beringen

Zaterdag
27
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Zondag
28
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEMorgen be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Maandag
29
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEbe-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Warme winterjas van Taifun Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Team Marnicq Bervoets in Nederland
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie