Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

'Teveel heisa en paniekzaaierij'

Dinsdag 3 maart 2020
'Teveel heisa en paniekzaaierij' - Beringen
Dat is het oordeel van een enquête uitgevoerd door Unizo naar aanleiding van de vaststelling van het coronavirus in België. "Veel van onze bedrijfsleiders zien een rechtstreeks verband tussen die mediaberichtgeving en de alsmaar toenemende ongerustheid bij hun medewerkers", aldus Danny Van Assche, gedelegeerd bestuurder van UNIZO. "Uiteraard nemen onze kmo's de adviezen van de overheid ernstig en zitten ze heel erg in met de gezondheid en het welzijn van hun medewerkers, hun klanten, hun leveranciers... net zozeer als met die van zichzelf en hun familie. Met gezond verstand trachten ze de besmettingsrisico's maximaal te beperken. Maar uit hun reacties blijkt toch vooral een oproep toe meer sereniteit en zin voor proportie in de mediaberichtgeving. Onze ondernemers staan doorheen hun loopbaan meer dan eens voor hete vuren en weten uit ervaring dat paniek en doemdenken in dat geval de slechtst mogelijke raadgevers zijn, die de negatieve economische impact veel erger maken dan nodig".
Vandaag verschenen ook verschillende foto's van lege rekken bij supermarkt Colruyt in Beringen. Hierbij wordt gespeculeerd dat mensen aan het hamsteren zijn omwille van het coronavirus. Colruyt laat weten dat er voorraad genoeg is en dat de lege rekken een combinatie zijn van de drukke periode na de krokusvakantie in combinatie met enkele mensen die aan het hamsteren zijn. Ook bij de Spar in Beringen-Mijn zagen ze hamstergedrag. "Sinds vorige week donderdag merkbaar meer verkoop van producten met lange houdbaarheidsdatums", zegt zaakvoerder Ronny Schoofs.
"We moeten dit probleem op een waakzame manier oplossen. Als er bijkomende gevallen zijn moeten we die zo goed mogelijk detecteren en isoleren. Deze week is een cruciale periode omdat veel mensen in het buitenland zijn geweest. We volgen het alvast goed op maar paniek is zeker niet nodig", zegt Vlaamse minister van gezondheid Wouter Beke deze ochtend nog aan onze redactie.
Recentste nieuws Beringen
  • Di 16/12 Daling van het aantal vacatures
  • Di 16/12 Beringen - Meerjarenplan besproken op de gemeenteraad
  • Di 16/12 Beringen - 33 miljoen voor Mineset
  • Ma 15/12 1 op 4 niet in orde met verlichting
  • Ma 15/12 Wijnproxy is het woord van de week

Kalender Beringen

Dinsdag
16
December

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Dinsdag
16
December

Wandelclub WPG BERINGEN

Wandelclub WPG BERINGENVandaag Op 16 december 2025 gaat de Donkere dagen toch van Wandelclub Paul Gerard Beringen door met als (…)
Dinsdag
16
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Dinsdag
16
December

DIGISESSIE Digitale kerstbingo

DIGISESSIE Digitale kerstbingoVandaag Een digisessie in kerstsfeer! We spelen bingo en leren tegelijk bij over de verschillende (…)
Dinsdag
16
December

Radio Benelux - Durango Sessions

Radio Benelux - Durango SessionsVandaag Elke dinsdagavond 2 livebands bij Radio Benelux in het live programma : Durango Sessions. (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets 2 stereo boxen
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 'Teveel heisa en paniekzaaierij'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie