Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Valentijn in Corsala

Woensdag 14 februari 2018
Valentijn in Corsala - Beringen
Op liefde staat geen leeftijd, daarom organiseerde de animatiedienst van woonzorgcentrum Corsala in Koersel gisteren een mooie Valentijnsdag. De opkomst van de bewoners van het woonzorgcentrum was zeer groot en hetzelfde kon gezegd worden van de bewoners van Residentie Ter Linden en het dagverblijf. Van ’s morgens vroeg was iedereen al in de weer. In de kapsalon was het een drukte van jewelste want iedereen wilde zo goed mogelijk voor de dag komen op het Valentijnfestijn. Verbazend hoeveel bewoners Valentijn wilden vieren. Valentijnsdag is een dag waarop geliefden elkaar extra aandacht geven met cadeautjes, bloemen. Aan Louisa die met haar man André (in een rolstoel) kwam meevieren, vroeg ik: "heb je een cadeautje mee voor hem?" Van wat ze toen zei werd ik even stil : "het mooiste cadeau kun je niet inpakken. Ik kom hem elke dag bezoeken en dat is een geschenk en doet mij denken aan al die mooie herinneringen die wij verzameld hebben gedurende ons leven. Mocht ik de knop kunnen terugdraaien, ik zou zeker opnieuw met hem beginnen. Er wordt zo dikwijls gezegd de perfecte liefde bestaat niet, maar dan hebben ze nooit iemand tegen gekomen zoals mijn André".
Ook sommige bewoners zonder partner hielden eraan om een goede vriend of vriendin, een zus of broer te laten weten hoe zot ze op hun waren zonder verliefd te zijn. Andere hadden dan weer stiekem een oogje op iemand, hadden hun stoute schoenen aangetrokken en een geheim Valentijnskaartje gestuurd. Om 15.00u ging het Frituur Barakske open en kon iedereen naar hartenlust friet of kroketten eten. Liefde gaat immers ook nog altijd door de maag. (Jean Beerten)
Meer foto's via deze link.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 16/03 Beringen - Voertuig vat vuur op kruispunt
  • Ma 16/03 Beringen - Groen Beringen ruimt mee op
  • Ma 16/03 Beringen - Veel interesse voor Bricks@be-MINE
  • Ma 16/03 Er wordt weer meer getrouwd
  • Ma 16/03 Beringen - Gezellige brunch voor het goede doel

Kalender Beringen

Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
16
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
16
Maart

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'Vandaag Een voormalig medewerker van een papierbedrijf neemt zijn toevlucht tot geweld en besluit (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Grijze gilet voor mannen Terracotta potten
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Valentijn in Corsala
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie