Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Wachttijd sociale woningen in Beringen 4,5 jaar

Vrijdag 6 februari 2015
Wachttijd sociale woningen in Beringen 4,5 jaar - Beringen
Naar aanleiding van het onderzoek naar de wachttijden voor sociale woningen in De Standaard ging onze redactie ook eens polsen hoe het staat in Beringen. Momenteel staan er een 1000-tal kandidaat-huurders uit Beringen op de wachtlijst. De gemiddelde wachttijd voor een woning in Beringen bedraagt ca. 4,5 jaar. Hiermee scoort Beringen flink hoger dan het Vlaamse gemiddelde van drie jaar. Er zal kortelings wel gestart worden met de bouw van 16 sociale huurwoningen op Steenveld Koersel en eind dit jaar wil de Kantonnale Bouwmaatschappij Beringen nog starten met de bouw van 17 appartementen in de Sint-Barbarastraat. Ondertussen verlopen de werken aan Molenveld Beringen vlot. Dit is een gemengd project van Vooruitzien en de Kantonale Bouwmaatschappij Beringen. Tegen de zomer moet deze verkaveling met 23 wooneenheden klaar zijn.
Recentste nieuws Beringen
  • Za 13/12 The Smiths Presumably in Macca Hasselt
  • Za 13/12 Beringen - Markant Beringen op bezoek bij Iris Mondelaers
  • Za 13/12 Beringen - 50 jaar Judo Koersel
  • Za 13/12 Beringen - Schaatsbaan draait op volle toeren
  • Za 13/12 Beringen - Jaaroverzicht met Yannick Noben

Kalender Beringen

Zaterdag
13
December

Yannick Noben: Eindejaarsconference 2025

Yannick Noben: Eindejaarsconference 2025Vandaag Yannick is zoals elk jaar in de eindejaarsperiode jouw bondgenoot van de lach en dat zal voor 2025 (…)
Zaterdag
13
December

Word een levend boek in onze bib

Word een levend boek in onze bibVandaag In aanloop naar de Levende Bibliotheek in Beringen krijgen Beringse stadsgenoten de kans om zich (…)
Zaterdag
13
December

Expo August en Hans Put

Expo August en Hans PutVandaag Expo met werken van August Put en Hans Put en boekvoorstelling August Put in Casino van (…)
Zaterdag
13
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en (…)
Zaterdag
13
December

Art Lutgart: Marijke Henkens-Spielereien

Art Lutgart: Marijke Henkens-SpielereienVandaag Marijke Henkens laat zich naast haar handgeschept papier ook verleiden tot speelse (…)
Zaterdag
13
December

Kersthappening vzw Dance4Life Paal

Kersthappening vzw Dance4Life PaalVandaag Op zaterdag 13 december organiseert Dance4Life Paal opnieuw hun Kersthappening. (…)
Zaterdag
13
December

Kerst in De Botermijn

Kerst in De BotermijnVandaag Crea Atelier De Botermijn stelt zijn creaties tentoon. Alle getoonde producten (…)
Zaterdag
13
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. (…)
Zaterdag
13
December

Hoe maak ik mijn tuin klimaatbestendig

Hoe maak ik mijn tuin klimaatbestendigVandaag Voordracht. Twee studenten uit het tweede jaar Landschaps- en (…)
Zaterdag
13
December

Beringen Gloeit

Beringen GloeitVandaag Beringen Gloeit op zaterdag 13 en zondag 14 december ? De (…)
Zaterdag
13
December

Winterdrink

WinterdrinkVandaag WINTERDRINK Supporter mee voor onze eerste ploeg tijdens (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Mandoline snijmachine
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Wachttijd sociale woningen in Beringen 4,5 jaar
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie