Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Werken E313 starten maandag 8 juni

Dinsdag 2 juni 2020
Werken E313 starten maandag 8 juni - Beringen
Het Agentschap Wegen en Verkeer renoveert vanaf maandag 8 juni een volgend gedeelte van de E313 in Limburg. Vanaf het complex Beringen in de richting van Antwerpen wordt de snelweg in beide rijrichtingen vernieuwd over een afstand van ongeveer 2,3 kilometer. Plaatselijk worden ook extra pechhavens voorzien, om eventueel op termijn gebruik te maken van de pechstrook als dynamische spitsstrook. Meteen worden er ook twee bruggen over de autosnelweg gerenoveerd. Het huidige wegdek van de E313 ter hoogte van Beringen is aan vervanging toe. Daarom wordt deze zone dit jaar grondig aangepakt. De snelweg wordt richting Antwerpen over een afstand van 2,3 kilometer uitgebroken en terug opgebouwd op een nieuwe fundering, dit in beide rijrichtingen. De bovenste laag van de weg wordt voorzien in uitgewassen doorlopend gewapend beton. Dit materiaal is duurzamer dan asfalt met het oog op het vele zware verkeer op de route. Het verkeer zal er na deze renovatie nog steeds over twee rijstroken rijden in elke richting. De infrastructuur is er in principe voldoende breed om een dynamische spitsstrook aan toe te voegen.
Voor het zover is, onderzoekt een milieueffectenstudie (project-MER) tot 2021 eerst nog de effecten op mens en omgeving van zo’n eventuele spitsstrook tot het complex Ham. In dat opzicht worden tijdens de renovatie dit jaar wel al enkele pechhavens aangelegd. De werken zullen ongeveer vier maanden duren.
"Eerst vernieuwen we de rijstroken richting Antwerpen en vervolgens de rijstroken richting Hasselt. Verkeer op de snelweg blijft mogelijk, maar moet ter hoogte van de werfzone in beide richtingen over twee versmalde rijstroken via doorsteken in de middenberm. Per fase worden de op- en afritten van het complex 26 Beringen om de beurt voor 1,5 maand afgesloten. Er loopt telkens een omleiding via complex 25a Tessenderlo. Tijdens de brugrenovaties is er enkel beurtelings verkeer mogelijk, met tijdelijke verkeerslichten", zegt Wegen en Verkeer Limburg.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 14/12 Beringen - Winterdrink Stal Sport duurt extra lang
  • Zo 14/12 Beringen - Gezellige kersthappening De Beerring
  • Zo 14/12 Beringen - Warme gloed over Beringen
  • Zo 14/12 Beringen - Geslaagd netwerkmoment Beringen Verenigt
  • Zo 14/12 Mistig weer

Kalender Beringen

Zondag
14
December

Expo August en Hans Put

Expo August en Hans PutVandaag Expo met werken van August Put en Hans Put en boekvoorstelling August Put in Casino van Beringen. (…)
Zondag
14
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. (…)
Zondag
14
December

Art Lutgart: Marijke Henkens-Spielereien

Art Lutgart: Marijke Henkens-SpielereienVandaag Marijke Henkens laat zich naast haar handgeschept papier ook verleiden tot speelse (…)
Zondag
14
December

Kerst in De Botermijn

Kerst in De BotermijnVandaag Crea Atelier De Botermijn stelt zijn creaties tentoon;Alle getoonde producten (…)
Zondag
14
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Werken E313 starten maandag 8 juni
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie