Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Wetenschappelijk onderzoek in TODI

Dinsdag 31 oktober 2017
Wetenschappelijk onderzoek in TODI - Beringen
In duikcentrum TODI werd vandaag ook het wetenschappelijk project 'Nemo's Garden' voorgesteld. Hierbij wordt nagegaan hoe er in de toekomst op economische en milieuvriendelijke wijze gewassen kunnen geteeld worden voor menselijke consumptie. Het doel is daar waar de ecologische condities het onmogelijk maken op het land te telen, onder water een alternatief te creëren.
"De biosfeer is uitgerust met een substraatteeltsysteem. Ze bezit sensoren, ventilatoren, ruitenwissers om het water automatisch te verzamelen, pompen, verlichting maar ook een wifiverbinding en live streaming camera’s. Een controletoren produceert groene energie dankzij een windmolen en zonnepanelen op het dak en zendt zowel video- als onderwatercommunicatie door naar de rest van de wereld", zegt Wouter Schoovaerts van TODI.
TODI is de 4de internationale locatie voor dit project. De andere Ocean Reef Group onderwater tuinen bevinden zich in Italië, Californië en Dubai. In Beringen werd basilicum gezaaid en die zal later in de brasserie worden gebruikt. Ook andere groenten of kruiden die worden gekweekt zullen in de lokale taverne verwerkt worden.
Wetenschappelijk onderzoek in TODIWetenschappelijk onderzoek in TODIWetenschappelijk onderzoek in TODI
Wetenschappelijk onderzoek in TODIWetenschappelijk onderzoek in TODIWetenschappelijk onderzoek in TODI
Recentste nieuws Beringen
  • Do 27/08 Beringen - Gratis plaspunt
  • Do 27/08 Beringen - Natuurherstel langs Paalse Plas
  • Do 27/08 Beringen - Spetterend mountainbikekamp
  • Do 27/08 Beringen - Inbreker aangehouden
  • Do 27/08 Schoolse achterstand: van 13 tot 27 %

Kalender Beringen

Donderdag
27
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Vandaag Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren te (…)
Vrijdag
28
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Morgen Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren te (…)
Vrijdag
28
Augustus

Toon gezet - Samen klinkt beter!

Toon gezet - Samen klinkt beter!Morgen Hou jij van zingen in groep en heb je zin in een gezellige, verbindende avond vol muziek? Kom (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
16/07
Voor: Frans Jonkers

Innige deelneming, veel sterkte

Hilde Vandenbon
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Halogeenoven Cd's naar keuze
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Wetenschappelijk onderzoek in TODI
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie