Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Wint Belgian Cycling Factory Innovatie Award?

Donderdag 2 december 2021
Wint Belgian Cycling Factory Innovatie Award? - Beringen
Belgian Cycling Factory, Cegeka, Dronematrix en Baksteenproducent Vandersanden strijden om de Limburgse Innovatie Award 2021. En die strijd is nodig vinden ze bij Voka – Kvk Limburg. “Limburg moet een inhaalbeweging maken om mee te zijn met het Europese koppeloton inzake digitale transformatie en innovatie”, zegt Cathérine Dreesen, directeur internationalisatie en innovatie bij Voka – KvK Limburg. “Vandaar dat we met onze Innovatie Award de bedrijven op dat vlak willen motiveren.”
Wie zijn de vier genomineerden anno 2021?
Het Diepenbeekse DroneMatrix is pionier in het ontwikkelen, testen en produceren van software en hardware oplossingen voor drones bestemd voor industriële toepassingen.“Dronematrix toont zich volhouder op de moeilijke markt van drones doordat ze kiezen voor een volledig eigen productie, ontwerp en ondersteuning”, oordeelt de jury. “Die durf en volharding maakt hen een unieke maar ook veilige keuze. In België, maar ook in de wereld weet men hen te vinden.”
De Beringse fietsproducent Belgian Cycling Factory, bekend van de merken Ridley en Eddy Merckx en via de wielerploegen Lotto-Soudal en AG2R goed vertegenwoordigd in het profpeloton heeft dé manier gevonden om de Belgische fietsen in de schijnwerpers te zetten. “Belgian Cycling Factory is met hun nieuwe configurator een voorbeeld van de omschakeling naar een digitale fabriek, waar de volledige supply chain mee wordt geoptimaliseerd en gestuurd”, merkt de jury op.
Cegeka is dan weer één van de grootste IT-dienstverleners in het land met hoofdzetel in Hasselt, telt vandaag meer dan 4.000 werknemers, heeft kantoren in België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Roemenië, Slowakije en Tsjechië en levert diensten aan klanten in heel Europa.“Cegeka toont zich met hun nieuwste volledig eigen innovatie Mobilize meer dan een IT-expert”, vindt de jury. “Met deze innovatie geven ze het startschot voor meer eigen ontwikkelingen, die meer zijn dan een oplossing voor een klant.”
De kleine steenbakkerij uit Spouwen die Jaak Vandersanden in 1925 opende, is uitgegroeid tot het grootste baksteenproducerende familiebedrijf van Europa en sluit het rijtje van genomineerden netjes af. “Vandersanden toont zich met hun nieuwste innovaties niet gewoon een voorloper, maar leert ons dat disruptie in de bouw wel degelijk mogelijk is, en biedt hiermee een oplossing aan de tekorten in de bouw op vele vlakken”, luidt de commentaar van de jury.
Innovaties promoten
“De laatste jaren zien we onze Limburgse bedrijven meer en meer aandacht geven aan digitale transformatie en impactvolle innovaties. Wij hopen met deze award onze ondernemers nog meer de motiveren om Limburg op de innovatieve wereldkaart te zetten”, zegt de jury.  “Met deze prijs wil Voka – KvK Limburg samen met het Team Bedrijfstrajecten (VLAIO) Limburgse innovaties promoten en het imago van Limburg als innovatieve regio bevestigen en versterken.We willen ondernemingen aanmoedigen om na te denken over de toekomst van de Limburgse economie", gaat Cathérine Dreesen, directeur internationalisatie & innovatie van Voka - KvK Limburg verder. “De zoektocht naar het meest innovatieve bedrijf van Limburg zet vernieuwende producten, diensten en businessmodellen in de kijker.”
Sinterklaas
Wie wil weten wie dit jaar met de Innovatie Award aan de haal gaat, moet wachten op Sinterklaas. Op 6 december wordt de winnaar bekend gemaakt.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 10/11 Beringen - Kasper Eersels overleden
  • Ma 10/11 Beringen - Herdenkingen in Tervant en Paal
  • Ma 10/11 Beringen - Onthaalgebouw gerestaureerd
  • Ma 10/11 Beringen - Dag van de Ambachten: live vanuit Beringen
  • Ma 10/11 Het goede voorbeeld is er niet altijd

Kalender Beringen

Woensdag
12
November

G-voetbalwedstrijd

G-voetbalwedstrijdMorgen Woensdag 12/11 G-voetbalwedstrijd tussen D.Fufo-Beringen A - Waterloos-Voorshoven Vv B. De (…)
Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronLudmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaHeb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Transportbox op wielen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Wint Belgian Cycling Factory Innovatie Award?
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie