Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Zonnewoningen en duurzaamheid bij Splendid

Woensdag 8 september 2021
Bedrijfsnieuws
Zonnewoningen en duurzaamheid bij Splendid - Beringen
Bouwbedrijf Splendid uit Paal werkt momenteel aan een groot project in Sint-Truiden. Op Park Gulden Bodem aan de Luikersteenweg gaat een nieuwe ontwikkelingsfase van start. Nadat eerder al stadswoningen en parkappartementen werden gerealiseerd, start Splendid woningbouw binnenkort met de bouw van zonnewoningen. Het is een nieuwe ontwikkelingsfase in de realisatie van een groene, ruime woonomgeving op een unieke locatie, met één voet in de stad en met één voet tussen de fruitbomen. Het ambitieuze project zal uiteindelijk 192 moderne en energie-efficiënte wooneenheden omvatten.
“Onze zonnewoningen zijn enorm populair. Ze worden optimaal ingepland in de verkaveling. Door met de zon rekening te houden, verbetert het wooncomfort sterk. Ze voorzien de woning van natuurlijke warmte. Alle zonnewoningen zijn dan ook zuidwest georiënteerd hierdoor heb je niet alleen de namiddagzon, het is ook s' avonds genieten van een prachtige zonnegloed aan de horizon", vertelt sales-en marketing directeur Patrick Horemans.
Vandaag bouwt Splendid aan een duurzame toekomst.
"Dat betekent dat we rekening houden met klimaatsverandering en extremere weersomstandigheden. Op Park Gulden Bodem benutten we de ruimte optimaal. Zo beperken we de verhardingen en voorzien we voldoende groene zones waar water de bodem kan insijpelen. Het resultaat is een groen park met een grote biodiversiteit, een aangename leefkwaliteit en koele schaduwrijke zones. Daarnaast maken we maximaal gebruik van natuurlijke materialen en houden we vast aan onze degelijke, traditionele bouwwijze", zegt Angelo Liburni zaakvoerder van Splendid Woningbouw.
Op zondag 19 september van 13u-18u kunnen mensen het Park Gulden Bodem bezoeken. Meer informatie vind je op www.splendid.be.
Nieuwere berichten in 'Bedrijfsnieuws'
  • 10/03/'26400 jobs sneuvelen bij Nike
  • 05/03/'26Meer vrouwelijke ondernemers
  • 03/03/'26Leopoldsburg - Opening online bloemenzaak Euphoria
Oudere berichten in 'Bedrijfsnieuws'
  • 07/09/'21 Tien miljoen voor Groep Delorge
  • 03/09/'21 Beringen - Berrevoets Hekken en Poorten is Atelier Ferro
  • 01/09/'21 Leopoldsburg - Deona overgenomen

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Essenhouten salontafel Lederen vestje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Zonnewoningen en duurzaamheid bij Splendid
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie