Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Brandstofprijs naar recordhoogte

Woensdag 7 november 2007
De prijzen voor benzine en huisbrandolie stijgen morgen naar een nieuwe recordhoogte. Superbenzine 95 stijgt met 2,5 eurocent tot 1,4890 euro per liter, superbenzine 98 met 2,5 cent tot 1,5050 euro per liter. De prijs voor huisbrandolie gaat met 3,5 cent/liter omhoog tot  0,6998 euro per liter voor een levering vanaf 2.000 liter. Vandaag steeg de maximumprijs voor diesel nog naar een historisch record van 1,252 euro per liter.
Brandstof wordt stilaan voor een aantal mensen onbetaalbaar. Wat kan men er aan doen? In sommige gemeenten wordt een aankoop per straat of per wijk georganiseerd, zodat men een grotere korting kan bedingen. In de Waalse gemeente Jurbise, in de provincie Henegouwen, neemt de gemeente het voortouw om de goedkoopste leverancier te zoeken voor een gezamenlijke aankoop. Op het Boseind is er twee keer per jaar een gelijkaardige actie van de KWB. Wat ook opvalt: er wordt meer hout uit de bossen gehaald, en de verkoop van tegelkachels - die je maar twee uur op volle kracht moet laten branden om het de hele dag warm te hebben - stijgt langzaam maar zeker.

Het recentste nieuws

  • Wo 16/07 Hamont-Achel - De kracht van een glimlach
  • Wo 16/07 Lommel - Waterskiplezier bij Lommel Ski
  • Wo 16/07 Leopoldsburg - Maria De Prins overleden
  • Wo 16/07 Lommel - Jonge motorcrossers leven zich uit op grote omloop
  • Wo 16/07 Peer - Henri Smeets overleden
Zoekertjes
Aangeboden
Volledige keuken nog af te breken Staande rieten planten/bloemenbak Rollator Vermeiren type 286B Yamaha DM7 Compact Digital Mixing C
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Step Kamer
Verloren
Sleutel gevonden Gouden ringetje verloren
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen Sleutels
Tuin en terras
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Brandstofprijs naar recordhoogte
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie