Beringen
Bocholt
Genk
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Houthalen-Helchteren
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Tongeren
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Hamont-Achel

Achelse Caroline werd 100 in Canada

Maandag 13 maart 2023
Achelse Caroline werd 100 in Canada - Hamont-Achel
In het Canadese Port Alberni heeft de geboren en getogen oud-Achelse Caroline Van Werde onlangs haar 100ste verjaardag gevierd. In 1947 volgde ze de liefde en trouwde er dat jaar met de Canadees Maurice Cullion. Soldaat Cullion kwam na de bevrijdingsdagen geregeld in het café van vader Jan Van Werde en stiefmoeder Lena Renckens in de Dorpsstraat in Achel. Zodra hij weer in Canada was, schreef hij dikwijls brieven naar Caroline, een jaar lang. Nadien volgde er een zending met nylonkousen en daarna nog een brief met daarin een verlovingsring. Caroline ging overstag en besloot de overzeese stap te wagen naar het onmetelijk grote Canada. Ze kregen drie kinderen. Tot haar 95ste heeft Caroline Van Werde nog alleen gewoond. Nu geniet ze van de goede zorgen van dochter Sylvie die bij haar kwam inwonen. In 1995 overleed haar man Maurice. Met haar naaste familie heeft ze uitgebreid haar 100ste verjaardag gevierd.
Carolines ouderlijk huis met café in Achel stond in de Dorpsstraat, op de plaats waar nu superette Govers gevestigd is (op de foto onder: het oude centrum van Achel). Na haar huwelijk is ze nog twee keer in Achel geweest: met haar drie kinderen bezocht ze in 1958 in Brussel de Wereldtentoonstelling en in 1993 was ze met dochter Sylvie terug in Achel om de 75ste verjaardag te vieren van haar oudere broer Henri. (Foto: Ghiselle Meyers).
Achelse Caroline werd 100 in CanadaAchelse Caroline werd 100 in Canada
Recentste nieuws Hamont-Achel
  • Di 6/06 Sneller rijbewijs kwijt
  • Di 6/06 Hamont-Achel - Ongeval in Stadswaag
  • Di 6/06 Hamont-Achel - Dag van de kleine Hamont-Achelaar
  • Di 6/06 Hamont-Achel - Juf Carine van de Geluksvogel op pensioen
  • Di 6/06 Vacature bij 't Pelterke

Kalender Hamont-Achel

Woensdag
7
Juni

Opendeur in de Kunstenmix

Opendeur in de KunstenmixVandaag Kom samen met vriendjes muziek maken of theater spelen. De Kunstacademie Noord-Limburg zet zijn (…)
Woensdag
7
Juni

Brei- en haakcafé Hamont-Achel

Brei- en haakcafé Hamont-AchelVandaag De Kring en het Rode Kruis Hamont-Achel nodigen jong en oud uit van 13.30 tot 16.00 uur. Je kan (…)
Woensdag
7
Juni

Kom kunstenmix proberen

Kom kunstenmix proberenVandaag Voor kinderen die dit jaar 6 of 7 jaar worden. Vooraf inschrijven is niet nodig!
Woensdag
7
Juni

Uitnodiging Kookdemonstratie

Uitnodiging KookdemonstratieVandaag UITNODIGING KOOKDEMONSTRATIE Eindelijk zomer!! Jullie zijn van harte welkom op de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/06
Voor: Marco Hoeben
Marco Hoeben

Hoera papa 40 jaar!!! Xx jurre

Jurre Hoeben
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Hamont-Achel
Zoekertjes Hamont-Achel
Aangeboden
E-scooter Mooie Slaapkamer Luster
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Woning gezocht
Gevonden
Professioneel nietmachine luchtdruk
Meer zoekertjes in Hamont-Achel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Hamont-Achel » Achelse Caroline werd 100 in Canada
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 HeliusMedia bvba - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie
Bezoek onze Facebookpagina