Volleybalclub AVOC wordt dit jaar 50 jaar. Al een halve eeuw! Dat gaat dan ook uitbundig gevierd worden
in het laatste weekend van juni. Eigenlijk was AVOC niet de eerste volleybalvereniging in Achel. Al eerder verdedigde aan Achel-Statie volleybalvereniging ASTAVOC haar kleuren, terwijl de eer van Achel-Dorp door volleybalvereniging VOCADO werd hoog gehouden. in 1960 smolten beide clubs samen om Achel een volleybalvereniging van een behoorlijk niveau te geven. Honderden vrijwilligers hebben in die 50 jaar dagelijks of wekelijks met veel inzet en enthousiasme de club levend gehouden.
"We moeten ons realiseren dat er zonder de inzet van al deze mensen al lang geen volleybalvereniging meer in Achel zou zijn geweest, en daarmee ook geen jubileum," zegt manager Wim van Dooren.
Vanwege die jubileumviering is AVOC dan ook
op zoek naar al die vrijwilligers, bestuursleden, spelers en speelsters die gedurende de afgelopen 50 jaar het reilen en zeilen van de club mee hebben bepaald. "Want in de loop der jaren zijn er een aantal uit het oog verloren," zegt van Dooren. "We vragen dat oud-AVOC leden zich ofwel via het mailadres 50-jaar
![[!]](/img/slingeraap.gif)
avoc-achel.be ofwel via het invulformulier op de website van AVOC (http://www.avoc.be),
aanmelden om de viering van het jubileum mee te maken. Want we willen dat ook zij het feest kunnen meemaken!"