Bij een brand op de parking van het politiewijkkantoor in de Bosstraat is rond middernacht een auto uitgebrand. Een interventiewagen van de politie werd zwaar beschadigd en ook aan het politiegebouw zelf is er schade. Of er sprake was van brandstichting is nog niet duidelijk. Het parket van Hasselt heeft het gerechtelijk labo gestuurd om de oorzaak van de brand te achterhalen.
De brandweer van Budel was snel ter plaatse. Dat was ook te danken aan een keukenbrand
in een woning in de Ruiterstraat, waarvoor eerder een oproep was binnengekomen. De schade bleef daar al bij al beperkt.
UPDATE Volgens de lokale politie was de auto, waarin de brand uitbrak, een Nederlandse wagen die sinds 20 oktober als gestolen gesignaleerd stond.
De wagen (rechts op de foto) was daar geplaatst door onbekenden die het voertuig vervolgens in brand staken. De politieauto was een terreinwagen Toyota RAV. Ook deze wagen werd door het vuur beschadigd. Van het wijkkantoor van de politie zijn er thermopane-ruiten gesprongen door de hitte.