Zaterdag hield
de Hamontse judoclub haar jaarlijks clubtornooi en kerstfeest. Het werd weer een sportieve, leuke bedoening in de mooi vernieuwde Posthoorn. Voor de start van het tornooi werd het
nieuwe trainingspak getoond, aangeboden door de hoofdsponsor, A.M.Buses. In de wedstrijden liet de jeugd zich weer van haar beste kant zien aan ouders en andere supporters. Ook dit jaar waren er hard bevochten overwinningen, mooie ippons, verwrongen gezichten bij een nederlaag, favorieten die wonnen en favorieten die rammel kregen.
Na het tornooi werden de hongerige magen en dorstige kelen verzorgd en werd de laddercompetitie in volksspelen opgestart. Op 3 en 4 januari neemt de club deel aan het internationale tornooi van Judoclub Meeuwen.