Pedagogische studiedag vandaag: geen les voor de leerlingen, maar een dag waarop de leerkrachten zelf even terug de schoolbanken innemen om zich bij te scholen. Op Wico Campus Salvator werden de leerkrachten zelfs uitgenodigd om de nacht van donderdag op vrijdag door te brengen
in het internaat. Er waren 15 kandidaten die na een gezamenlijke maaltijd een voorstelling van en rondleiding door het internaat kregen. De avond werd afgesloten met een quiz, gepresenteerd door... de directeur.
Ieder kreeg een kamer toegewezen en ’s ochtends wekte de internaatsbegeleider vrolijk zijn gasten. Het slapen op een vreemde kamer, in een vreemd bed werd al gauw vergeten aan de ontbijttafel met verse croissants, chocoladebroodjes, een lekker kopje koffie of thee en een gezellige babbel.
Aanleiding voor het initiatief was in feite
het dalend aantal inschrijvingen op het internaat.