Dinsdag kwam het
Toeristisch Netwerk Hamont-Achel samen in wijndomein De Oude Hoeve. Tijdens de bijeenkomst werd het
toeristisch beleid van de stad toegelicht en stonden de vele troeven van Hamont-Achel centraal.
Er werd vooruitgeblikt op nieuwe projecten voor ruiters, fietsers en wandelaars, en ook de plannen voor een nieuwe toeristische branding met bijhorende brochures kwamen aan bod.
Daarnaast werd er uitgebreid gesproken over de samenwerking met partners zoals Natuurgrenspark De Groote Heide, Visit Limburg en Toerisme Vlaanderen.
De avond verliep in een positieve en open sfeer en benadrukte het belang van samenwerking tussen de verschillende toeristische partners. Iedereen zag de meerwaarde van een sterk en herkenbaar toeristisch aanbod en stond open om elkaar te inspireren en samen te bouwen aan een kwalitatief verhaal waar Hamont-Achel trots op kan zijn.
De bijeenkomst werd afgesloten met een drankje en een hapje, waarbij er nog volop ideeën en ervaringen werden uitgewisseld. (Stad Hamont-Achel)