Iedere dinsdagnamiddag om de 14 dagen is het al jarenlang vaste afspraak in het Rode Kruis-lokaal: samen kaarten, een spelletje Rummikub spelen of gewoon gezellig bijpraten bij koffie en een stukje vlaai. Het zijn de
vrijwilligers van de Sociale Hulpverlening van Rode Kruis Hamont-Achel die dit telkens mogelijk maken.
Afgelopen week hadden ze voor de deelnemers iets speciaals in petto: een verrassingsuitstap in eigen stad. Het gezelschap – een open groep waar iedereen welkom is die nood heeft aan gezelschap en ontspanning – werd opgepikt met het toeristisch treintje. Al zingend trok men het Hamont-Achels groen in, met De Waag als vertrouwde picknickplek, net zoals vroeger. Nadien volgde nog een halte in de Kloostertuin – Monastery Garden, waar koffie en een ijsje de dag compleet maakten.
Het werd een onverwachte namiddag vol warmte en samen genieten. En tegelijk een mooi voorbeeld van de vaak minder zichtbare activiteiten die het Rode Kruis in Hamont-Achel al jarenlang organiseert.
Wie ook eens wil aansluiten: op dinsdag 9 september vanaf 13u30 start de gewone activiteitenkalender weer in het Rode Kruis-lokaal. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen.
Meer info