Voor het eerst organiseert Techniekschool, bekend van hun werking in Ham, ook techniektrainingen in Lommel. En dat smaakt meteen naar meer! Onder de noemer ‘Afterseason’ kunnen jonge voetballertjes zich elke woensdag van 21 mei tot 25 juni uitleven op de pleinen van Sparta Blauw-Wit. En dat was ook vanavond het geval.
Net als in Ham, werd bewust gekozen voor een neutraal terrein, waar geen KBVB-club gevestigd is. Dat zorgt voor een fijne mix van spelers uit verschillende clubs, en dat was ook in Lommel duidelijk merkbaar.
In totaal schreven zich
46 spelertjes in, verdeeld over twee trainingsmomenten.
- Van 18u tot 19u trainden de U7 tot U9-spelertjes, in drie aparte groepjes met elk een eigen trainer.
- Van 19u tot 20u was het de beurt aan de U10 tot U13, verdeeld over twee intensieve groepen.
De jongste groep is voorlopig het grootst, en dat is geen toeval: Techniekschool staat bekend om haar
speelse maar technische aanpak, en die spreekt jonge voetballers duidelijk aan. Er kwamen vooral lokale kinderen, maar ook enkele van verder weg, zelfs eentje van Patro Eisden!
Op het veld was er geen gebrek aan kegels in alle kleuren en maten, ideaal voor de vele oefenvormen gericht op balcontrole, dribbels, passing en spelinzicht.
Met meer dan 10 jaar ervaring, een T-shirt inbegrepen, en een team van ervaren trainers, blijven deze trainingen trouw aan de filosofie van een echte techniekschool: kwaliteit, intensiteit en plezier.
(Foto's Joery Vandormael).
Meer foto's.