Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Bijzonder boek van Angelique Rijk

Dinsdag 24 september 2019
Bijzonder boek van Angelique Rijk - Lommel
Recent is het boek ‘Onzichtbaar’ verschenen van Angelique Rijk, geboren in 1965 in een klein Brabants dorp en inmiddels bijna twintig jaar in Lommel wonende samen met haar man Bart. Als jong kind wordt ze seksueel misbruikt door haar opa en in dit boek beschrijft ze haar ervaringen. Confronterend, kwetsbaar en eerlijk, omdat ze niet meer wil zwijgen. Ze vertelt ook over de traumatische ervaringen van haar eveneens misbruikte en mishandelde moeder. Wat dit heeft betekend voor het hele gezin. En hoe ook haar broer en zus worstelen met het verleden.“Het is nog steeds erg moeilijk openlijk te praten over seksueel misbruik en depressies. En als ik het al aandurfde, wisten mensen vaak niet hoe ze moesten reageren. Durf te vragen! Ik leg uit dat het juist zo belangrijk is om vragen te stellen én door te vragen”, aldus Angelique. In het boek vertelt ze hoe ze gevochten heeft tegen de monsters in haar hoofd, het niet meer willen leven. Over ongewenst kinderloos zijn en moeten leven met de diagnose fibromyalgie. Maar ook hoe ze gevochten heeft voor haar geluk en steeds het goede wil blijven zien. Ze gaat de strijd aan met zichzelf, waarbij ze de complexe patronen en gedragingen probeert te ontrafelen die vaak het gevolg zijn van seksueel misbruik en leven in een getraumatiseerd gezin. "Met dit boek hoop ik anderen aan te sporen om niet met geheimen rond te blijven lopen en hulp te zoeken”.
"Na het verschijnen van mijn boek heb ik bijzondere reacties gehad. Van bekenden en onbekenden. Mensen die na het lezen van mijn boek, nu pas durven te praten over wat hen op jonge leeftijd is overkomen. Het pijnlijke is, dat nu ook andere familieleden contact met mij opnemen met hun verhaal over misbruik door mijn opa. Door het zwijgen, is hij door kunnen gaan. "Ik ben enorm blij dat ik mijn verhaal kan delen en hopelijk anderen net dat duwtje kan geven om te praten of hulp te zoeken. En vooral te blijven vechten voor je geluk!"
‘Onzichtbaar’ is online te koop, maar ligt ook in de Standaard boekhandel!
Recentste nieuws
  • Wo 25/06 470 doden op Belgische wegen in 2024
  • Di 24/06 Lommel - Versterking voor Grenstrappers
  • Di 24/06 Lommel - Lommel SK wil Bulgaar van Westerlo
  • Di 24/06 Lommel - Zeemeerminnenstoet viert zomerstart in New York
  • Di 24/06 Lommel - Sabine Baijens overleden

Kalender Lommel

Donderdag
26
Juni

Bloedcollecte Heeserbergen

Bloedcollecte HeeserbergenMorgen Bloedcollecte in Buurthuis het Zand vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Donderdag
26
Juni

Wijkrestaurant Kerkhoven

Morgen Donderdag 26 juni wijkrestaurant Kerkhoven met op het menu: Minestronesoep, Vidé met een slaatje en (…)
Zaterdag
28
Juni

Werkplaatsen Zomert

Werkplaatsen ZomertLommel-Werkplaatsen nodigt jullie dit jaar opnieuw uit voor de 4e editie van Werkplaatsen zomert ! (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Mooi kast met glas deurtjes Scherm,toetsenbord,luidsprekers
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Bijzonder boek van Angelique Rijk
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie