Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Bruno bouwt grootste en modernste Service Station

Donderdag 13 juni 2024
Bruno bouwt grootste en modernste Service Station - Lommel
Net over de grens met Lommel heeft Noë Bruno, toekomstig CEO van Group Bruno - op een wel heel spectaculaire wijze - hij kroop zelf in de bulldozer - het bestaande oude tankstation 'Sevens' op de Astridlaan in Pelt gesloopt.
'Dit was een nieuwe ervaring voor mij', grapte Noë nadat hij uit de bulldozer stapte waarmee hij even tevoren de eerste stukken van het oude tankstation naar beneden haalde. 'Het nieuwe pompeneiland is klaar, nu bouwen we verder aan het grootste en modernste Bruno Service Station', aldus Noë Bruno. Mede door de komst van de groene diesel HVO 100 blijft de Group Bruno geloven in de toekomst van het tankstation. Met een oppervlakte van 400 m2 wordt dit station een voorbeeld van innovatie en duurzaamheid in Limburg. Er zullen 10 pompen staan voor diesel, benzine, LPG, AdBlue en dus ook van die HVO 100-diesel. Bovendien zijn alle pompen uitgerust met dubbele leidingen, zodat ze eenvoudig omgebouwd kunnen worden tot laadpalen voor elektrische voertuigen.
De voorzieningen voor de toekomstige openbare laadpalen voor elektrische vrachtwagens en bussen wordt een belangrijke mijlpaal voor Noord-Limburg. Tegen eind 2025 zullen overigens alle Bruno Service Stations voorzien zijn van laadpalen. In Pelt komen er vier dubbele voor elektrische auto's, 2 gewone aan 22 kwh en 2 snelladers met een capaciteit van 200 kwh.
Group Bruno kocht ook 9ha van het aspergeveld aan de overkant. In samenwerking met de gemeente Pelt willen ze hier een grote parking bouwen voor truckers maar ook een zonnepanelenveld installeren, zodat Bruno Pelt een energieneutraal station wordt. Die zonnepanelen komen 'op hoogte', zodat er onder nog altijd asperges kunnen worden geteeld (die hebben immers geen zon nodig).
Group Bruno zal in totaal zo'n 5 miljoen euro investeren in de vestiging in Pelt, in september zou het Service Station operationeel moeten zijn met 20 à 25 medewerkers. Meer foto's
Recentste nieuws
  • Ma 16/06 36 % heeft buitenlandse achtergrond
  • Ma 16/06 De schepping van Eva
  • Ma 16/06 Lommel - Bloed en plasma: red mensenlevens!
  • Zo 15/06 Lommel - 50.000 bezoekers aan jubileumeditie Beeldig Lommel
  • Zo 15/06 Lommel - UDO European Street Dance Kampioenschappen 2025

Kalender Lommel

Dinsdag
17
Juni

100ste Wijkrestaurant Kattenbos

Morgen Wanneer: op DINSDAG 20 februari 2024 Menu: aspergeroomsoep kipfilet 'archiduc' met kroketten, (…)
Donderdag
19
Juni

Filatelie met Postzegelkring "De Eik

Filatelie met Postzegelkring De ledenbijeenkomst van Kon. Postzegelkring ‘De Eik’ Lommel zal deze maand doorgaan op donderdag (…)
Donderdag
19
Juni

Lezing: Suikerbewust leven - Isabelle de

Lezing: Suikerbewust leven - Isabelle deHeb jij diabetes en wil je beter begrijpen hoe je bloedsuiker beïnvloed wordt door voeding? (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Decoratie voor aquarium 2 houten kandelaars
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Bruno bouwt grootste en modernste Service Station
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie