De
Gezinsbond Lommel organiseerde op zondag 23 november de derde editie van het puzzelkampioenschap in de Hanekap. En puzzelen is weer
helemaal ‘in’!
Niet minder dan dertien teams gingen de uitdaging aan om een puzzel van 500 stukjes in maximaal 1 uur en 30 minuten te maken. De puzzel zelf is een unieke editie door de Gezinsbond n.a.v. het jubileumjaar van stripfiguren Jommeke en Suske en Wiske.
Het snelste team dit jaar was het dames team 'de Spaanse Geiten'. Zij ontvingen een mooie Lommel kadobon. Op de tweede plaats stonden de ‘Mertenskens’ en op de derde plaats de ‘Puzzelmiertjens’. De deelnemers en supporters bleven nog gezellig nakeuvelen met een koffie en een glas. Bestuursleden Elly Jansen, Jacky Fernando Bloemen en Tony Driessens zorgden dat alles in goede banen liep.