Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Griezels palmen de Heuvelse Heide weer in

Zaterdag 2 november 2024
Griezels palmen de Heuvelse Heide weer in - Lommel
Vanavond was het weer zover. De spoken, geesten en griezels van de Heuvelse Heide herleefden weer voor een uitverkochte Halloweenwandeltocht.
"We hebben dit jaar meer dan 1900 tickets verkocht", vertelt Dio Bammens van de Halloweenvrienden van de Heuvelse Heide. "Vooral de kindertochten hadden enorm veel succes dit jaar, met maar liefst 1000 verkochte tickets! 380 kinderen die 620 ouders en familie meebrachten. Voor onze volwassentocht waren dit jaar 900 deelnemers komen griezelen, met zelfs een familie uit Evergem, in de buurt van Gent."
De Halloweenvrienden van de Heuvelse Heide doen deze jaarlijkse spooktocht al voor de tiende keer. Zes Lommelse carnavalsverenigingen slaan ieder jaar weer de handen in elkaar om de tocht op de Heuvelse Heide tot een succes te maken. Heel de dag werd er druk opgebouwd op tien verschillende plaatsen in het bos. "Tijdens de tocht zitten er 120 figuranten in het bos die de mensen de stuipen op het lijf jagen", vertelt Dio Bammens. "We verzinnen graag leuke dingen en verkleden ons om ieder jaar weer iets fantastisch te doen om de Heuvelse Heide te laten opleven op de zaterdag na Halloween. Met thema's als horrorpiraten, heksen en maskers, Spooky Halloween, Hallowinter, Weerwolf, playground, Horror Kliniek en nog vele andere palmen we de Heuvelse Heide in. Op het parcours van 4,5 km wandelen de deelnemers langs de kerk van Heide-Heuvel richting de Grote Fossé om een hele tour te maken door en langs de prachtige Heuvelse Heide, die er dan enkel nog feeërieker uitziet."
De kinderen en de gezinnen konden de tocht rustig beleven vanaf 18u. Er vielen dan ook heel wat snoepjes te scoren bij de griezels. Voor de volwassenen en echte durvers mocht het na 19u30 net iets meer zijn qua schrikeffect. De spoken en griezels mochten zich dan ook volledig laten gaan. Met veel plezier meestal.
Marie (10), Louis (8) en Wout (5) (foto 1 onder) deden mee aan de kindertocht. "Het was super leuk maar ook een beetje eng. Je kon in de spiegel kijken maar plots werd die doorschijnend zodat je erdoor keek. Dan zat er een enge zwarte duivel achter".
De Lommelse Scouts waren ook met heel wat groepen aanwezig, zowel bij de kindertochten als bij de volwassenen. Diel (10), Wout (11), Jack (10), Gust (12) en Lander (10) (foto boven) vonden de tocht tof en leuk. Sommigen vonden het wel wat eng. "De meesten van ons hadden niet veel schrik. Soms was het wel wat eng. De meisjes bij ons hebben niet veel stem meer van het roepen."
Rita De Zutter (65) kwam de Halloweentocht doen samen met haar zus Linda (60) en haar man Patrick Maes (65) (foto 2 onder). Ze waren heel mooi uitgedost en gingen de tocht verkleed doen. "Wij komen speciaal van Evergem, in de buurt van Gent voor deze Halloweentocht in Lommel. Wij doen altijd Halloweentochten in Oost-Vlaanderen maar komen nu voor de eerste keer hier in Lommel deze tocht doen. We zijn heel benieuwd en hebben er heel veel zin in."
Na vanavond kruipen de spoken, geesten en griezels weer weg om volgend jaar op de eerste zaterdag van november opnieuw tot leven te komen. Vanaf morgen kan je dus weer veilig gaan wandelen op de Heuvelse Heide, zonder dat je schrik moet hebben griezels tegen het lijf te lopen.
Meer foto's.
Griezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer in
Griezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer inGriezels palmen de Heuvelse Heide weer in
Recentste nieuws
  • Wo 25/06 470 doden op Belgische wegen in 2024
  • Di 24/06 Lommel - Versterking voor Grenstrappers
  • Di 24/06 Lommel - Lommel SK wil Bulgaar van Westerlo
  • Di 24/06 Lommel - Zeemeerminnenstoet viert zomerstart in New York
  • Di 24/06 Lommel - Sabine Baijens overleden

Kalender Lommel

Donderdag
26
Juni

Bloedcollecte Heeserbergen

Bloedcollecte HeeserbergenMorgen Bloedcollecte in Buurthuis het Zand vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Donderdag
26
Juni

Wijkrestaurant Kerkhoven

Morgen Donderdag 26 juni wijkrestaurant Kerkhoven met op het menu: Minestronesoep, Vidé met een slaatje en (…)
Zaterdag
28
Juni

Werkplaatsen Zomert

Werkplaatsen ZomertLommel-Werkplaatsen nodigt jullie dit jaar opnieuw uit voor de 4e editie van Werkplaatsen zomert ! (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Spullen voor aquarium Gratis producten testen verniet.nl
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Griezels palmen de Heuvelse Heide weer in
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie