Vanmiddag moest Lommel het opnemen tegen Bocholt en voor beide ploegen stond er veel op het spel. Lommel kon aansluiting vinden met de top vier, Bocholt kon tot op één punt komen van leider Sasja.
Lommel opende de score maar werd al snel op achtervolgen aangewezen. Zoals de gewoonte is bij Bocholt, was het onder leiding van Bart Lenders dat de ploeg op voorsprong kwam na vier minuten. Bocholt speelde snel maar Lommel stond in de beginminuten goed te verdedigen. Verbeten en intens, en dat was niet naar de zin van de Bocholtse aanhang die al snel de scheidsrechters op de korrel nam. Lommel bleef aanklampen tot de laatste vijf minuten in de eerste helft. (10-14).
Na de pauze milderde Lommel snel tot twee punten via een vlot scorende Dobojak. Toch verliep het spel niet zo vlot en de fouten stapelden zich op. Te veel missers, te veel slechts passings en een uitstekend keepende Ruud Hanssen belette Lommel om aan de achterstand te knabbelen. Bocholt profiteerde van deze missers; het liep uit 18-22 (53ste minuut), leek op dat moment gewonnen spel te hebben en begon wat nonchalanter te spelen. Hierdoor kwam Lommel plots terug tot twee punten (22-24). In plaats van door te gaan op hetzelfde elan, begon Lommel opnieuw overhaast te spelen en Bocholt deed de deur helemaal dicht via enkele rake counters. Van 22-24 ging het even snel naar 22-29. Zeven minuten voor het einde was de wedstrijd gespeeld. Beide ploegen scoorden in de resteren zeven minuten nog drie maal. Uitslag: 25-32. Een verdiende overwinning van Bocholt tegen een onmachtig Lommel. En zo wordt het zowel bovenaan als onderaan het klassement nog erg spannend.