Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Het weekend van Lovoc

Zondag 20 september 2015
Het weekend van Lovoc - Lommel
Dit weekend ging de competitie van start bij de volleyjeugd. Met wisselend succes voor de Lovoc-teams. Bij de miniemen speelden beide jongensteams thuis, de meisjes speelden uit. Alle 4 de teams verloren hun wedstrijd. Bij de jongens verloren de jongens A met 0-3 van Avoc Achel B, de jongens B ook met 0-3 van VC Helios Zonhoven B. Bij de meisjes verloren de meisjes A met 3-0 van Avoc Achel B, de meisjes B ook met 3-0 van He-Voc Hechtel-Eksel A. De overige jeugdteams verging het heel wat beter. Bij de jongsten wonnen de preminiemen meisjes A met 0-3 bij Avoc Achel. De kadetten meisjes, ook op bezoek in Achel, wonnen met 1-3. Bij de scholieren meisjes wonnen de meisjes A met zeer ruime 0-3 bij Tongerlo VC, de meisjes B hadden ook niet veel moeite met Axor Bocholt. Ze wonnen thuis vlot met 3-0.
Bij de senioren verloren zowel de heren B als de dames B. De heren B gingen met 3-0 onderuit bij Havo Hamont, de dames B verloren in een zeer spannende match met 1-3 van Volleybal Team DKV Opglabbeek B. Zowel heren als dames A gingen dan weer winnen. De heren A wonnen op nog geen uur tijd met de vingers in de neus met 3-0 van Wara Genk C en konden zo hun verlies van vorig weekend wegspoelen. Bij de dames A ging het iets moeilijker. Op bezoek bij KVC Sparvoc Lanaken-Briegden B wonnen ze set 1 vlot, sets 2 en 3 waren wat closer, maar de einduitslag van 0-3 ging niet meer verloren.
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Vliegenramen Mooi kast met glas deurtjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Het weekend van Lovoc
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie