Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Kampioenenhulde 2019

Zaterdag 28 september 2019
Kampioenenhulde 2019 - Lommel
Vanavond werden in cultuurcentrum De Adelberg de jaarlijkse prijzen uitgereikt voor de beste sportatleten van onze stad. Prado Garcia Jorge, Nathalie Franken en Ronny Vanhove vielen hierbij in de prijzen... Inde categorie 'beloftevolle jongere' was Prado Garcia Jorge de laureaat.; hij is een zeer talentvol motorcrosser en werd vorig jaar ook al genomineerd in deze categorie. Hij is op zijn 10de pas echt begonnen met motorcross. Er werd wekelijks getraind en de vorderingen waren opvallend.Zijn hele leven staat in het teken van de cross. Hij gaf er zelfs zijn laatste jaar school in Provil voor op, gewoon omdat het niet meer te combineren was. Amper 18 is hij, maar heeft sinds augustus al twee wereldtitels MX2 op zak. De Spaanse Lommelaar, die dit jaar maar liefst 14 GP’s won, mag je in het hokje van ‘tienersensaties’ onderbrengen. In 2020 wacht hem een nieuwe uitdaging bij de grote jongens in de MXGP. Ondanks zijn prille leeftijd lijkt Prado helemaal klaar voor het grote werk.
Daarna was het de beurt aan de sportpersoonlijkheid van het jaar, en deze eer was weggelegd voor een vrouw, nl. Natalie Franken. Deze 39-jarige Lommelse triatlete heeft in juni deelgenomen aan de AlpsMan Xtrem Triathlon in Frankrijk, één van de zwaarste volledige triatlons in de wereld. Zoals de naam al doet vermoeden, is dit een loodzware wedstrijd. Om 5u30 werd er gestart met 3.8km zwemmen, 180 km fietsen over 5 cols en als afsluiter volgde dan ook nog een marathon. Alleen wie voor 12u wedstrijd aan het keerpunt van de 25km geraakte, mocht de laatste kilometers richting finish op de top lopen, de andere deelnemers moesten hun parcours verder rond het meer vervolledigen. Slecht 2 dames haalden de top en Natalie was daar één van en daarmee ook meteen de eerste Belgische die daarin slaagde. Natalie kwam over de meet na liefst 15u26:41 sporten. Een puike prestatie!
De trofee van de sportverdienste tenslotte ging naar Ronny Vanhove. Deze in Antwerpen geboren Lommelaar kan voor velen een grote inspiratie betekenen. Ronny is iemand die al enkele jaren vecht tegen kanker, maar toch nog de moed vindt om bijna elke dag te gaan lopen of wandelen. Hij heeft de voorbije 2 jaar, 2x de Dodentocht en Boslandtrail uitgewandeld, de marathon van Barcelona gelopen en daarnaast nog deelgenomen aan tal van kortere loopwedstrijden. Het is al zwaar om als gezonde mens een marathon te lopen. Dus voor iemand met deze vreselijke ziekte moet dit enorm belastend zijn. Ronny staat niet graag in de belangstelling maar de manier waarop hij blijft sporten - ondanks zijn ziekte -verdient een trofee op zich! (foto's Jacky Geboers)
Kampioenenhulde 2019Kampioenenhulde 2019Kampioenenhulde 2019
Recentste nieuws
  • Wo 2/07 Het olifantenpaadje
  • Di 1/07 Lommel - Brandweer rukt uit voor heidebrand
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel

Kalender Lommel

Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkVandaag Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Morgen Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
2 Stoelen Nieuw aquarium
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Kampioenenhulde 2019
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie