Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Kom naar het mobiliteitscafé

Dinsdag 26 september 2023
Kom naar het mobiliteitscafé - Lommel
Lommel, kom uit uw kot en ga in dialoog met het studiebureau over het mobiliteitsplan voor Lommel! Want de mening van iedere Lommelaar is belangrijk.
De stad is gestart met de opmaak van een nieuw mobiliteitsplan. Het huidige plan dateert van 2010 en is aan vernieuwing toe. In dit mobiliteitsplan wordt de visie van Lommel op het vlak van mobiliteit bepaald voor de komende 5 tot 10 jaar. Het eindresultaat is een concreet plan met acties die nodig zijn om die visie waar te maken.
Voor het opstellen van het mobiliteitsplan stelde het college van burgemeester en schepenen het studiebureau PLOT aan. Dat studiebureau komt nu naar de Lommelse bevolking toe in drie mobiliteitscafés. Vandaag vond het eerste plaats in de Hanekap. De mensen konden kennismaken met een aantal visies zoals het studiebureau ze nu ziet, gepresenteerd op 11 panelen. En iedereen kon zijn mening hierover formuleren, via plannetjes, gesprekken en discussies, en een invulboekje. Wat is goed, wat kan anders of moet beter, wat is belangrijk voor hen. En zeer duidelijk: niets is definitief, niets is al goedgekeurd of beslist door het bestuur. Het resultaat van dit alles zal later deel uitmaken van een overkoepelende visie die ervoor zorgt dat de projecten die later afzonderlijk opgestart worden logisch in mekaar schakelen en die visie volgen. Het wordt een soort masterplan voor heel Lommel om ervoor te zorgen dat iedereen - te voet, met de fiets, auto of openbaar vervoer - zo goed en veilig mogelijk overal in Lommel en daarbuiten geraakt. En daarom is het belangrijk dat zoveel mogelijk mensen hun mening hierover geven.
Iedereen is nog altijd welkom op de twee volgende mobiliteitcafés, op donderdag 28 september van 17u30 tot 20u30 in 't Zand of op dinsdag 10 oktober van 17u tot 20u in 't Klosterhof! Je kan ook online de bevraging invullen via www.lommel.be/mobiliteitsplan. Want de mening van de Lommelaar is belangrijk, en samen komen we tot een goede mobiliteit voor de stad en haar inwoners!
Kom naar het mobiliteitscaféKom naar het mobiliteitscaféKom naar het mobiliteitscaféKom naar het mobiliteitscafé
Kom naar het mobiliteitscafé
Recentste nieuws
  • Vr 20/06 Meeste ecorasters in Limburg
  • Vr 20/06 Meer dan een goed cijfer...
  • Do 19/06 Lommel - Toch Duits geld voor Duitse oorlogsbegraafplaats
  • Do 19/06 Lommel - Tom Reyners volgende versterking Lommel SK
  • Do 19/06 Lommel - Help de Lommelse vredeswil kenbaar te maken!

Kalender Lommel

Zaterdag
21
Juni

Tocht der 7 Heerlijkheden

Tocht der 7 HeerlijkhedenMorgen Wandelclub Milieu 2000 organiseert op zaterdag 21 juni zijn Tocht her 7 Heerlijkheden met vertrek (…)
Zaterdag
21
Juni

Open-molenzaterdag

Open-molenzaterdagMorgen Kom genieten van de werking van een levende molen. Info over de aanstaande molenaarscurus en leer (…)
Maandag
23
Juni

Avondmarkt Koning Leopoldlaan

Gezellige avondmarkt voor jong en oud
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Herenwandelschoenen Houder voor fopspeentjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Kom naar het mobiliteitscafé
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie