Vandaag was een bijzondere dag voor
juf Lucienne en meester Luc van basisschool Balu, want zij beleefden hun
allerlaatste schooldag. Juf Lucienne sloot haar loopbaan af in de eerste kleuterklas, terwijl meester Luc afscheid nam van het vierde leerjaar.
Een hele groep collega’s was ’s ochtends met de fiets naar het huis van juf Lucienne gereden om haar op te halen. Voor deze speciale gelegenheid mocht ze plaatsnemen in een riksja. Ook meester Luc werd feestelijk thuis opgehaald, in stijl met een mobilhome, omringd door heel wat collega’s.
Op de wei achter de school verzamelden alle collega’s. Er werd geklonken met een drankje en genoten van een lekker ontbijthapje. Vervolgens vormden alle leerlingen van de school een lange erehaag tot aan het podium. In de fietsriksja werden meester Luc en juf Lucienne langs deze erehaag naar voren gebracht.
Ook
juf Lili, die al enkele jaren niet meer actief was maar nu officieel met pensioen gaat, werd op het podium verwelkomd. Het drietal werd daar verrast met een muzikaal eerbetoon, gezongen door alle collega’s en kinderen. Ze kregen bloemen en cadeautjes als dank voor hun jarenlange inzet.
Hun families en enkele oud-collega’s waren eveneens aanwezig om dit bijzondere moment mee te vieren.
Vanaf morgen kunnen juf Lucienne, meester Luc en juf Lili genieten van hun
welverdiende pensioen.