Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Lommel United speelt gelijk bij Tubeke

Zaterdag 8 april 2017
Lommel United speelt gelijk bij Tubeke - Lommel
Lommel United moest deze namiddag naar Tubeke voor een erg belangrijke wedstrijd. Mits winst kwamen ze immers op gelijke hoogte van Cercle Brugge en op amper één punt van Tubeke én OHL. Maar het bleef bij een scoreloos 0-0 gelijkspel.
Het initiatief en de beste kansen in de eerste helft waren voor de thuisploeg, met kansjes voor Lee, Diallo en Amallah, met vooral bij deze laatste mogelijkheid een goeie Bertrams die de 1-0 kon verhinderen. Lommel bracht erg weinig, en kon enkel één keer dreigen via Platje ongeveer halfweg deze eerste helft.
De eerste kans in de tweede helft was voor United, maar de kopbal in het zijnet van Corstjens werd afgevlagd voor buitenspel. Nadien kwamen er nog kansen voor Lommel, eerst opnieuw via Corstjens, nadien voor Bertjens. De thuisploeg kreeg het nu toch wel wat warm… Een kwartier voor het einde creëerden ze dan toch een kans, maar Diallo knalde de bal hoog over. Even later opnieuw een kansje voor Lommel, deze keer redde Beunardeau een schot van Gueroui. De laatste vijf minuten waren nog erg spannend, met zowel een mogelijkheid voor Tubize, op hoekschop, als eentje voor Lommel via Platje, maar het bleef bij een gelijkspel.
Besluit: er had méér ingezeten vandaag, maar met één punt mogen ze ook zeker tevreden zijn, en is er nog niks verloren. Nu de volgende twee thuiswedstrijden tegen Tubize en Cercle winnen en dan ligt alles open!
Recentste nieuws
  • Do 3/07 Lommel - Prachtig verlichte Lourdesgrot in Mariapark
  • Wo 2/07 Lommel - Filmnamiddag voor kinderen in Sint-Pietersbanden
  • Wo 2/07 Lommel - Zomercafé Kom-Af van start aan buurthuis De Kom
  • Wo 2/07 Vermiste tieners gezien in SPAR in Lommel
  • Wo 2/07 Lommel - Skateplezier bij All Inline in de Soeverein

Kalender Lommel

Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Vandaag Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Donderdag
10
Juli

Bloedcollecte Lutlommel

Bloedcollecte LutlommelBloedcollecte in Buurthuis De Hanekap vanaf 17u30 tot 20u30. Maak nu je afspraak via (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Herenwandelschoenen Ontwerp en plant, 440 pagina's
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Lommel United speelt gelijk bij Tubeke
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie