Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Lommelaren in coronatijd (2): Isabel De Boel

Woensdag 29 april 2020
Lommelaren in coronatijd (2): Isabel De Boel - Lommel
Vandaag de tweede in ons rijtje, iemand die helemaal 'aan het front' staat zoals we tegenwoordig nogal eens zeggen en horen. Isabel de Boel is immers verpleegster en werkt in het Mariaziekenhuis in Pelt.
Hoe is werksituatie momenteel voor jou Isabel?

Wel, normaliter sta ik op de afdeling geriatrie, maar door deze coronacrisis ben ik tot nader order overgeplaatst naar de COVID-afdeling. En dat werk is uiteraard een pak meer stresserend dan eerder. Maar ook dit doe ik met volle overgave... Ik heb voor deze job gekozen en mensen helpen is nu eenmaal mijn job en passie!
Voel je je 'veilig' op je werk?
Het is een uitzonderlijke situatie zoals we die nog nooit meemaakten, maar dankzij de beschermende kledij en alle andere voorzorgsmaatregelen die we in acht moeten nemen, voel ik me toch redelijk veilig. Maar je weet natuurlijk nooit... Zélf heb ik al symptomen gehad, maar gelukkig in mindere mate. En ook psychisch worden we erg goed opgevangen door regelmatige gesprekken met de psycholoog.
Wat wil je onze lezers nog meegeven?
Ik hoop dat iedereen zich écht goed aan de regels zal blijven houden, zodat we binnenkort weer kunnen overgaan naar een iets of wat 'normale' gang van zaken. En voor mij persoonlijk ... zou ik dit najaar toch graag eens op vakantie gaan om deze helse tijd wat achter me te kunnen laten. Me eens goed laten verwennen... liefst in een all in! (Foto's Robert Boons)
Wil jij ook jouw verhaal hier kwijt? Laat het ons weten via internetgazet.lommel[!]telenet.be.
Lommelaren in coronatijd (2): Isabel De Boel
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Halogeenplafondlamp Babyfoon
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Lommelaren in coronatijd (2): Isabel De Boel
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie