Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Met Okra Cluster Lommel naar Zeeland

Woensdag 7 augustus 2024
Met Okra Cluster Lommel naar Zeeland - Lommel
Okra cluster Lommel ging gisteren met 52 leden op daguitstap. Ze trokken al vroeg in de ochtend met de bus naar het mooie Zeeland. Hun jonge chauffeur Seppe verwelkomde hen en pikte onderweg, in Stabroek, gids Mia op die heel gedreven al wat weetjes over Zeeland vertelde en in grote lijnen de dagorde overliep.
In Sint-Annaland, een klein dorpje horende bij de gemeente Tholen met zo'n 4000 inwoners, maar wel toeristisch en met een jachthaven, maakten ze een rondvaart van 1,5 u naar de mosselbanken op de Oosterschelde. Onderweg konden ze zelfs zeehonden spotten. Na deze rondvaart werden ze verwacht in het restaurant voor een mosseldiner à volonté. Met gevulde maag stapten ze terug de bus op voor een ritje van een half uurtje naar Zierikzee. De rit ging langs aangelegde dammen die deel uitmaken van de grote Deltawerken van na de overstromingsramp in 1953. Gids Mia zorgde ervoor dat het een leerrijke rit werd langs grote waterpartijen, plassen, kanalen, meren en een indrukwekkend sluizencomplex. Zierikzee ligt in Schouwen-Duiveland, telt 12000 inwoners, en is een van de gezelligste stadjes van Zeeland. Gids Mia voerde hen, met een stadswandeling, door de geschiedenis van Zierikzee met zijn middeleeuwse poorten en de vele monumenten. Een terrasje nadien was zeer welkom op deze warme dag.
Huiswaarts ging de rit via de Zeelandbrug, een indrukwekkend bouwwerk van 5 km lang over de Oosterschelde, een brug die lange tijd de langste van Europa was. Rond 19u30 waren ze terug in de Lommelse heimat, vermoeid maar zeer tevreden over deze prachtige dag.
Dank aan chauffeur Seppe voor het veilig rondrijden, aan Mia voor haar geestdriftig gidsen en aan de busmaatschappij voor de organisatie van deze uitstap.
(Jan Gybels)
Met Okra Cluster Lommel naar ZeelandMet Okra Cluster Lommel naar ZeelandMet Okra Cluster Lommel naar ZeelandMet Okra Cluster Lommel naar ZeelandMet Okra Cluster Lommel naar Zeeland
Recentste nieuws
  • Vr 29/05 Lommel - Ferdinand ‘Nand’ Diepvens overleden
  • Vr 29/05 Leefomstandigheden in 2025
  • Vr 29/05 Lommel - Gemeenteraad besprak Adelberg en Glazen Huis
  • Do 28/05 Lommel - Kerk van Kattenbos staat te koop
  • Do 28/05 Melding van de politie - 28 mei '26

Kalender Lommel

Vrijdag
29
Mei

Lezingenavond: Kristalpark & Blekerheide

Lezingenavond: Kristalpark & BlekerheideVandaag Wat ligt er verborgen onder onze voeten? Tijdens de Archeologiedagen op vrijdag 29 mei duiken we (…)
Vrijdag
29
Mei

Kienavond t.v.v. MFC De Veerkracht

Kienavond t.v.v. MFC De VeerkrachtVandaag Op 29 mei organiseren we met veel enthousiasme de 3e editie van onze kienavond t.v.v. MFC De (…)
Zaterdag
30
Mei

Avondwandeling : op zoek naar de Nachtzw

Avondwandeling : op zoek naar de NachtzwMorgen Na een korte wandeling via de Leyssenmolen richting Baliheide zal de valavond intreden en (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
28/05
Voor: Guido SCHOLS

Voor tafeltennis club ttc lommel

Rudi Van Engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Antieke meubelen Gabor zwarte pumps maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Met Okra Cluster Lommel naar Zeeland
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie