Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Nieuwe expo in GlazenHuis

Zondag 4 april 2021
Nieuwe expo in GlazenHuis - Lommel
GlazenHuis was dit weekend op haar paasbest want de zomerexpo werd geopend. Deze is opgedeeld in drie afzonderlijke tentoonstellingen. Op elke verdieping wacht je een nieuw verhaal over glas: BKRK-award #glas, Shoerealism en The Residents.
In samenwerking met Flanders DC reiken Bokrijk en VAKlab al enkele jaren een BKRK-award uit, waarmee vakmanschap in de kijker wordt gezet. Dit jaar draait alles rond glas. Het was dus vanzelfsprekend dat GlazenHuis een partnerrol innam bij de organisatie van de prestigieuze ambachtenwedstrijd. GlazenHuis ondersteunde de 10 genomineerden met know-how en hands-on in het glasatelier voor experiment en prototyping, samen met hun eigenste meesterglasblazer Gert Bullée.
In deze expo ontmoeten glasambacht, beeldende kunst en product design elkaar. Iedere bezoeker kan hierbij zijn persoonlijke favoriet met zijn of haar stem een duwtje in de rug kan geven. Samen met het publiek zal de vakjury uiteindelijk beslissen over de laureaat.
De tweede expo is 'Shoerealism', een lichtpuntje in de duisternis. Al van ver zie je de glazen toren van GlazenHuis, maar ga dichter en kijk: de glazen muiltjes van de Japanse kunstenaar Simsa Cho, verspreiden kleur, verwondering en fantasie in deze vreemde tijden. De tentoonstelling Shoerealism opende vlak voordat de coronamaatregelen in België opnieuw verstrengd werden. De kans is groot dat bezoekers daardoor misschien nog geen kijkje hebben kunnen nemen. Daarom wordt deze feel-good-expo samen met de tentoonstelling The Residents verlengd.
De zomerexpo loopt van 3 april tot en met 10 oktober 2021. Zolang de verstrengde veiligheidsmaatregelen gelden, wordt de bezoekers gevraagd bezoekers om telefonisch een afspraak te maken voor een museumbezoek. (Foto's GlazenHuis)

Nieuwe expo in GlazenHuisNieuwe expo in GlazenHuisNieuwe expo in GlazenHuisNieuwe expo in GlazenHuis
Recentste nieuws
  • Do 3/07 Lommel - Prachtig verlichte Lourdesgrot in Mariapark
  • Wo 2/07 Lommel - Filmnamiddag voor kinderen in Sint-Pietersbanden
  • Wo 2/07 Lommel - Zomercafé Kom-Af van start aan buurthuis De Kom
  • Wo 2/07 Vermiste tieners gezien in SPAR in Lommel
  • Wo 2/07 Lommel - Skateplezier bij All Inline in de Soeverein

Kalender Lommel

Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Vandaag Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Donderdag
10
Juli

Bloedcollecte Lutlommel

Bloedcollecte LutlommelBloedcollecte in Buurthuis De Hanekap vanaf 17u30 tot 20u30. Maak nu je afspraak via (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Spullen voor aquarium Fruit schaal
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Nieuwe expo in GlazenHuis
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie