Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Nieuwe trainer voor Lutlommel VV

Dinsdag 31 december 2024
Nieuwe trainer voor Lutlommel VV - Lommel
Lutlommel VV is verheugd te kunnen aankondigen dat Chris Corens vanaf het seizoen 2025-2026 de nieuwe hoofdtrainer (T1) van de eerste ploeg zal zijn. Met Chris kiest Lutlommel VV voor een moderne, ambitieuze trainer die het DNA van de club belichaamt. Zijn ervaring in de provinciale reeksen maakt hem de ideale persoon om de sportieve ambities van de club verder te realiseren. Chris heeft voor drie seizoenen getekend, waarmee hij zich voor de komende jaren met volle overtuiging aan de club verbindt.
Chris is geen onbekende voor Lutlommel VV. Hij is trainer van een van de jeugdploegen, heeft jarenlang als speler voor de club gestaan en heeft zo een sterke band opgebouwd met Lutlommel VV. Daarnaast heeft hij zijn leiderschap en tactisch inzicht aangetoond als hoofdtrainer bij Lindelhoeven VV, waar hij met succes de leiding had over de eerste ploeg. Zijn aanstelling als hoofdtrainer markeert een nieuw hoofdstuk voor de club, waarin zowel sportieve prestaties als de algehele ontwikkeling van de club centraal staan.
Voor Chris is het een eer om Lutlommel VV te mogen leiden. "De club heeft een solide fundament en ik ben er vast van overtuigd dat we samen, met de steun van het bestuur, de spelers en de supporters, nieuwe stappen kunnen zetten. Ik kijk ernaar uit om mijn ervaring in te zetten en samen de volgende fase van de club te realiseren.”
Chris volgt Niels Vanpol, de huidige hoofdtrainer, op, die aan het einde van dit seizoen zijn functie zal neerleggen. Onder leiding van Niels heeft Lutlommel VV belangrijke stappen gezet, waaronder de promotie naar tweede provinciale. Niels heeft ervoor gekozen om volgend seizoen zijn carrière voort te zetten bij Peer SV. Het bestuur en de hele club zijn Niels dankbaar voor zijn inzet en de solide basis die hij heeft gelegd voor toekomstige successen.
Recentste nieuws
  • Ma 1/06 Lommel - Nieuwe regels voor buitenschoolse opvang
  • Ma 1/06 Goe wêrkvolk
  • Ma 1/06 12 % meer vrachtvervoer op luchthavens
  • Zo 31/05 Lommel - Muurschilderingen in Sint-Pietersbandenkerk
  • Zo 31/05 Lommel - De pannenkoekenbuik

Kalender Lommel

Woensdag
3
Juni

Dans in Beweging

Dans in BewegingEen voorstelling door de dansklassen van Kunstacademie Noord-Limburg / afdeling Lommel. Toegang (…)
Donderdag
4
Juni

Extra REA/AED-opleiding bij RK Lommel

Extra REA/AED-opleiding bij RK LommelRode kruis Lommel gaat weer REA/AED opleidingen geven. Dit is een les dagdeel van 3 uur. Deze (…)
Donderdag
4
Juni

Bloedcollecte Kolonie

Bloedcollecte KolonieBloedcollecte in Buurthuis De Kom vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
28/05
Voor: Guido SCHOLS

Voor tafeltennis club ttc lommel

Rudi Van Engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Schilderijen Halsketting dames
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Nieuwe trainer voor Lutlommel VV
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie