Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Parkconcert Raymond van het Groenewoud

Vrijdag 4 augustus 2017
Parkconcert Raymond van het Groenewoud - Lommel
Het was een prachtige avond in het Burgemeesterspark gisterenavond wat uiteraard leidde tot een enorme volkstoeloop voor (vooral) Raymond. Als aperitiefje viel er eerst nog het geweldige talent van Anneleen Debaveye te bewonderen, en dan was het tijd voor Raymond. Zoals steeds was de man goed in vorm. Maar misschien toch wel iets té weinig grote hits... Minpuntje was wél de uitbating van de horeca: twintig minuten aanschuiven voor een pintje, dat ook nog eens 50 cent duurder was dan bij de andere concerten, en dat dan ook weer in plastic kwam, wat bij vorige parkconcerten ook niet het geval was. We moeten hierbij wél ook meegeven dat het niet de organisatie 'Lommel Leeft' zélf was die de uitbating verzorgde. Meer foto's op onze Facebookpagina  (Foto's Robert Boons en Jan Buyens, video Jacky Geboers)
Parkconcert Raymond van het GroenewoudParkconcert Raymond van het GroenewoudParkconcert Raymond van het GroenewoudParkconcert Raymond van het Groenewoud
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Eerste hulp kan echt het verschil maken
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Party gourmetstel Arm/elleboogbrace van Ossur
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Parkconcert Raymond van het Groenewoud
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie