Van 15 september tot en met 10 oktober 2025 vindt de 37ste editie van de ‘Vlaamse loopweken voor scholen’ vindt plaats. In dat kader organiseerde de sportdienst van stad Lommel, in samenwerking met onder andere Sport Vlaanderen en MOEV, een leuke en attractieve
belevingsloop voor scholen. Dinsdag was het de beurt aan de tweede graad van de Lommelse basisscholen, vandaag aan de derde graad. Zo'n 1400 leerlingen van 15 scholen kwamen zich, verdeeld over de twee dagen, uitleven in en rond de Soeverein tijdens deze belevingsloop.
(Foto's Guy Weyns).
Meer foto's.
Na een fietstocht door de frisse ochtend en een leuke
opwarmingsdans in de Soeverein waren de kinderen helemaal klaargestoomd voor de belevingsloop in en om de Soeverein met tal van
attractieve en uitdagende hindernissen.
Zowel binnen als buiten waren er allerlei leuke activiteiten die ze alleen of samen in groep tot een goed einde moesten brengen: springkastelen, valmatten, Zweedse banken en steps, een hinkparcours, een boomstammenpartij, paard en ruiter, outdoor darts, een buizenspel en zelfs een bommenveld lagen te wachten op de enthousiaste kinderen.
Ze maakten veel plezier en genoten volop. En het doel van deze dag? Kinderen weer enthousiast maken voor lopen.